16.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B, 2018-2019

Jabkenice odjíždějí bez bodů

2

Na zápase fotila a report zaslala Katka Straková. Děkujeme!

Po poločase nerozhodně

V dalším kole na náš trávník dorazil tým Jabkenic. Ty oproti podzimu nastoupily s několika novými tvářemi. Naším cílem bylo navázat na jarní vítěznou sérii.

Vstup do zápasu nám ale tradičně nevyšel, když už ve 14. minutě poslal po naší zbytečné ztrátě hosty do vedení Varvarynets – 0:1. Naši hráči se však naštěstí rychle oklepali a vyrovnání přišlo již za dvě minuty, kdy míč do brány propasíroval Váňa – 1:1. Zbytek první půle se odehrával především ve středu pole, oba týmy si vytvořily pouze náznaky šancí.

Domácí po pauze rozhodli

V 52. minutě absolvoval na hranici šestnáctky tvrdý souboj Váňa, míč se dostal ke Kernovi, který ho opět faulován dokázal dostat do sítě – 2:1. O 10 minut později mohl zvýšit Vyhlas, jehož pokus zázračně vytěsnil hostující brankář. Hosté to pak zkoušeli z dálky, jistý Bůžek ale všechny pokusy lapil. Důležitý třetí gól našeho týmu vstřelil po zdánlivě ztracené přihrávce ve skluzu obětavý Potůček, který se pak nepříjemně srazil s hostujícím gólmanem.Další branka už nepadla a domácí tak mohli slavit třetí výhru za sebou.