26.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Žebrák díky výbornému úvodu utkání vyloupil Tlustici

5

Žebrák těžil z výborného úvodu utkání. Celkově měl kompaktnější celek a využil vyloučení J. Ungra, bez kterého byl domácí tým poloviční.

Jan Ungr spatřil za urážku rozhodčího červenou kartu

Nátlaková hra hostí přinesla úspěch hned ve 2. minutě, kdy po nepřehledné situaci váhala obrana s odkopem, T. Pergl připravil pro Vajse, který pod brankářem 0:1. V 18. minutě zůstala tlustická pravá strana příliš vytažená, Herejtovi se vydařil přetažený centr, který si vzorně zpracoval D. Pergl, postupoval sám na brankáře a nezaváhal 0:2. Ve 22. minutě vytáhl J. Ungr svoji největší zbraň, přesnou rozehrávku, naběhl si na ní Keckstein a s pomocí tyče snížil na 1:2. Ve 36. minutě se zrodila dost klíčová situace duelu, neboť po přihrávce D. Pergla přehodil výtečným lobem Adam Vokáč brankáře 1:3. Tento stav se nezměnil ani po kritice asistenta rozhodčího č. 2, že nemával jasný ofsajd. Za urážku J. Ungr spatřil červenou kartu.

Žebrák si stav utkání pohlídal

Druhý poločas byl naštěstí naprosto ohleduplný, snaha Tlustice vyzněla bez úspěchu, nejblíže byla tyčka Jelena. Dvě dorážky ze strany dobře vystihl brankář Kačírek. Na druhé straně musel zachraňovat při možnostech hostí opakovaně Souček. Početní stav na hřišti se vyrovnal v 61. minutě, kdy po druhé žluté kartě byl vyloučen David Pergl.

U domácích podali dobrý výkon Bartoš, Souček, Jelen. U vítězů byli nejlepší D. Pergl, Novák, Žalud a Herejt.