26.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

V pohodovém utkání se body v Drozdově dělily

19. F. Kovařík , 25. F. Palek (p.) - 65. . Choc , 83. . Choc
4

Pohodový zápas, zasloužená remíza. Přes velké horko si chtěli hráči zahrát, příliš se nehonili a nedonutili rozhodčího použít karty. Hodně průběh ovlivnilo, že domácí hráli den před tím finále Okresního poháru a nyní nechali odpočívat celkem osm borců základní sestavy – chyběl brankář Krafek, Otradovec, Vodička Alex i Vít, Pihlík, Zelenka, Švarc, Pajer.

Domácí lepším týmem

První poločas ještě odpovídal papírovým předpokladům, když v 19. minutě Kovařík ze strany pokutového území zařídil vedení 1:0. Ve 25. minutě Palek z pokutového kopu zvýšil na 2:0. Hosty poté podržel brankář Šmejkal, když zabránil třem brankovým možnostem soupeře.

Choc dokázal vyrovnat

Druhý poločas Drozdov prostřídal povolený počet, přesto soupeř zásluhou dvou branek Choce vyrovnal. Vždy po levé straně unikl a propálil brankáře z nouze. Broumy prokázaly na závěr sezony solidní formu i dobrý výkon. Jen doplatily na slabou podzimní polovinu soutěže. Určitě nebyly na jaře nejhorším týmem a jejich sestup je dost nešťastný.