24.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Žebrák si poradil s bojovností Stašova a odvezl si tři body

3

Zajímavý duel, v němž Stašov neuvěřitelně bojoval, Žebrák určitě fotbalovějším týmem, ale do posledních minut se obával o výhru.

T. Eichenmann se postaral o vyrovnání

Ve 4. minutě prováděli hosté rohový kop, míč se odrazil k T. Perglovi a ten pohotově uklidil do sítě 0:1. Ve 29. minutě neuhlídala domácí obrana Vajse, v brejkové situaci obešel i brankáře a do prázdné branky 0:2. Během dvou minut bylo srovnáno. Ve 33. minutě po nezdařené kombinaci po autovém vhazování hosté přišli o míč, pohyblivý T. Eichenmann byl u něj poté dříve než brankář a trestal na 1:2. Vzápětí T. Eichenmann uklidil k tyči z 15 metrů na 2:2.

Žebrák svého soupeře nakonec přestřílel

Po obrátce hned ve 48. minutě si Žebrák vzal zpět vedení, povedené střela Procházky ze 16 metrů s pomocí teče zadáka znamenala 2:3. V 55. minutě po předpisové průnikové přihrávce D. Pergla se nemýlil Vajs 2:4. V 58. minutě utažený centr M. Eichenmanna trefil Lojka do kolena a od něj putoval za záda brankáře 3:4. V rušném závěru Žebráku zatrnulo, když prováděl trestný kop z 25 metrů Kulička a míč zastavila tyč.