23.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

15. J. Krob , 26. V. Cimpa , 47. L. Patera , 52. T. Frydrych , 72. J. Krob , 74. T. Frydrych , 82. J. Morstein - 21. N. Vojtík , 67. A. Kučera
4

Domácí bez větších problémů zaslouženě zvítězili, padaly i hezké branky. Stašov totálně oslabený, ve slátané sestavě, navíc po čtvrthodině pro zranění pouze o deseti, a navíc dva ještě kulhali. Pochvala pro ně, že zápas vůbec dohráli.

Morstein se prosadil střelou pod břevno

V 15. minutě zatáhl akci Morstein a z 12 metrů pod břevno Krob 1:0. Ve 21. minutě dokázal Vojtík překvapit obranu a vyrovnal. Ve 26. minutě po rohu Kroba z úrovně penalty trknul prudce hlavou Cimpa 2:1.

Domácí vedení navýšili

Po obrátce vypracoval šanci Vlček a Patera nedal brankáři šanci. V 52. minutě překvapil soupeře přízemním rohovým kopem Krob a z úrovně šestnáctky Frydrych propálil do sítě. V 72. minutě vyslal z 20 metrů Krob trestný kop pod víko. Po chvíli vymyslel Krob dalekonosný pas na Havla a z jeho přihrávky Frydrych z 1 metru nezaváhal. V závěru pečetil brankový stav Morstein.

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

Článek na stránkách Čechie.

TJ Čechie Nový Jáchymov
Nový Jáchymov: Dlouho nehrála Čechie tak „pohodový" zápas. Soupeř přijel do Nového Jáchymova ve slátané sestavě a bez náhradníků, po odstoupení jednoho z hráčů navíc dohrával prakticky celé utkání s deseti borci.

Z. Merhout [-] - M. Krákora [-] (69. J. Havel [-] ) , V. Cimpa [-] , Y. Odeesho [-] - T. Frydrych [-] , J. Červenka [-] , L. Patera [-] , J. Krob [-] , L. Spurný [-] - J. Morstein [-] - M. Vlček [-]

TJ Stašov
J. Čermák [-] - M. Fast [-] , M. Novotný [-] , A. Kučera [-] , N. Vojtík [-] , J. Malý [-] , D. Hruška [-] , T. Eichenmann [-] , M. Fiala [-] , O. Kulička [-] , L. Lojek [-]

ŽK: 50. J. Krob - 67. A. Kučera .
Hráči zápasu: J. Krob .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Červenka Martin - VLACHOPULOS Achileas, VEVERKA Zdeněk.