22.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Tlustice si pohodlně došla nad Stašovem pro tři body

4

Tlustice jasně soupeře přehrála, nedala mu žádnou naději, rozhodla produktivita v úvodní půlhodině po naivní hře Stašova. Domácí v optimálním složení, hosté bez tří hráčů ze základu nekladli odpor.

Nervy na uzdě neudržel hostující Lukáš Stádník

V 8. minutě unikl Jelen obráncům a pravačkou trefil prakticky šibenici 1:0. Ve 27. minutě obdržel Bláha průnikovou přihrávku, brankáře odsoudil do role „bez nároku“ a zvýšil na 2:0. Hned ve 30. minutě z podobné akce vytěžil Lenkvík bezchybné zakončení na zadní tyč 3:0. Řadu šancí již domácí neproměnili, dobře zachytal brankář Čermák. Jen do poločasu na neproměněné šance mohl být stav 6:1. Navíc ve 43. minutě neudržel nervy zkušený harcovník Lukáš Stádník a pro urážky rozhodčího byl z hrací plochy vykázán.

Zvýšit dokázal až ke konci Badarau

Stašov se v druhé půli paradoxně semknul, více bojoval a lépe bránil. Dlouho držel krok se soupeřem a inkasoval až v 80. minutě, kdy centr J. Ungra se záhadně odrážel ve skrumáži a na správné místo jej dopravil Badarau.