21.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Beroun B si došel ve Stašově pro další body

5

Zcela zasloužená výhra rezervy, která dlouho nedokázala překonat domácí obranou pevnost. Jakmile se dostala do vedení, bylo na hřišti prakticky jen jedno mužstvo.

Dva hráči domácích museli pro zranění odstoupit

Stašov měl smůlu, když neuplynula ani půl hodina hry a museli odstoupit důležití hráči Roztočil a Langer. Nakonec měli „jistý flek“ tři hráči, kteří hráli od 14:00 hod za B tým. Náhradní brankář Čermák dokonce připravil vedoucí branku, když po minutě pobytu na place ve 28. minutě odcentroval na zadní tyč a tam se objevil Podhorník a bylo 1:0. Ve 44. minutě po tečované střele se úspěšně prosadil Hosnedl 1:1.

Beroun B přetavil převahu v góly

Po obrátce se opět představil ve střelecké formě Michal Novák a zařídil vedení. Stašov si nevypracoval žádnou brankovou šanci, takže divizní brankář Pavel Šebek byl vychladlý, úspěšně vyřešil pouze několik závarů. V 88. minutě výhru potvrdil šikovný Hosnedl.

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ Stašov
M. Trpálek [-] - R. Halák [-] (65. R. Lhoták [-] ) , A. Kučera [-] , L. Lojek [-] , M. Langer [-] (27. J. Čermák [-] ) , D. Hruška [-] , T. Eichenmann [-] , L. Stádník [-] , J. Rohlena [-] , O. Kulička [-] , K. Roztočil [-] (23. O. Podhorník [-] )

Český Lev - Union Beroun B
P. Šebek [-] - P. Vopěnka [-] , F. Hosnedl [-] , L. Vávra [-] , V. Hrdlička [-] , M. Novák [-] , M. Novák [-] (78. P. Fišer [-] ) , M. Havlíček [-] (58. T. Kraus [-] ) , M. Pavlík [-] , R. Grajcar [-] (68. R. Pošmurný [-] ) , O. Slabý [-]

ŽK: 15. L. Lojek - 19. M. Havlíček , 22. M. Novák , 70. M. Pavlík , 77. O. Slabý .
Hráči zápasu: F. Hosnedl .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SEKERKA Pavel - VLACHOPULOS Achileas, VOJTÍK Petr (N).