20.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Beroun B zostudil první Tlustici pěti góly

39. M. Novák , 49. M. Novák , 62. F. Hosnedl , 75. M. Novák , 77. M. Novák
4

Nečekaná, ale zcela zasloužená výhra Berouna. Tlustici viditelně odešla podzimní forma i fotbalové štěstíčko.

Ve skrumáži se prosadil Michal Novák

Úvodní poločas nenasvědčoval žádnému výbuchu, začátek měli domácí pod kontrolou, ale bez potřebné koncovky. Převládala neúčelná kombinace. Ve 39. minutě zahraný rohový kop vyrazil brankář Červenka, na správném místě se objevil Michal Novák a propálil houštinu těl 0:1.

Opět řádil hostující M. Novák

Po obrátce zahrával z ideální vzdálenosti přímý kop Bláha, vypadalo to, že brankář Hůla odvracel míč z prostoru za brankovou čarou, ale branka nebyla přiznána. Ve 49. minutě se otevřel pro Michala Nováka prostor od půlící čáry, zadák jej nezastavil a do protipohybu brankáře zařídil 0:2. V 62. minutě se po pravé straně prosadil Hosnedl a z úhlu i dobře zamířil na zadní tyč 0:3. Tlustice sice odpověděla dobrými možnostmi Ungra i Badaraua, velmi dobrý brankář Hůla je však vychytal. V poslední čtvrthodině slepenými brankami během dvou minut potvrdil Michal Novák pohotovost špičkového kanonýra. Celý týden se domácí obrana připravovala na Michala Nováka, chyběli v ní sice Turek a Jiří Keckstein, který běžel v Praze maraton za tři hodiny a sedm sekund, ale ostatní tentokrát propadli.