19.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Trubín v Berouně třikrát vedl, nakonec odjíždí s bodem

3

Trubín přijel do Berouna pro bod, takže úkol splnil. Dobře bránil, třikrát vedl, ale vždy o vedení přišel. Rezerva přece jen měla více ze hry, ale nikoliv výrazně. Hráči se vzájemně dobře znají, někteří prošli oběma týmy, takže udivilo, jak se k sobě chovali, počet karet udělených je opravdu nebývalý.

Radek Klička se trefil z trestného kopu

Již ve 4. minutě unikl Šlégr, připravil pro Graciase jehož střela byla zblokována a když obrana nedokázala úspěšně míč odvrátit tak v malém vápně zajistil Vokáč stav 0:1. Ve 24. minutě po povedené standardce Michal Novák přeloboval brankáře na 1:1. Ve 37. minutě neměl domácí brankář nárok na střelu Radka Kličky z trestného kopu.

Vopěnka a Kalina utkání nedohráli

Po změně stran se vydařil v 61. minutě Michalu Novákovi únik a sólo suverénně proměnil 2:2. V 66. minutě si stejně úspěšně poradil s exekucí penalty Radek Klička 2:3. Když vše nasvědčovalo, že všechny body poputují do Trubína, tak v 86. minutě po rohovém kopu hlavičkou vyrovnal Vopěnka. Vzápětí se zrodila kaňka na bojovném utkání, kterou obstarali Vopěnka a Kalina, kteří nedohráli.

Určitě nejlepšími hráči byli berounský Michal Novák a na trubínské straně Radek Klička.