19.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

Stašov se dobře připravil na Drozdov a po pohledném fotbalu získal tři body

3

Oboustranně kvalitní fotbal, hrálo se tzv. nahoru a dolů. Stašov získal důležité body větší chutí po výhře.

Drozdov nastřelil dvakrát břevno

Před půlrokem Drozdov doma deklasoval Stašov 6:0, Alex Vodička se blýskl hattrickem, nyní byl však zápas vyrovnanější.

V prvním poločase se mohl jít Drozdov dvakrát do vedení, jenomže proti bylo břevno hostující branky. Fotbal snesl na úroveň přeboru vysoké měřítko. Za poločas jedna žlutá, ale bohužel žádná branka, i když by si tento zápas zasloužil branku již v prvním dějství.

Aleš Kučera rozhodl o výhře Stašova

Branky diváci viděli až v druhém dějství a byly slepené. V 65. minutě se opřel do střely z 18 metrů hostující Spurný, již při nápřahu křičel Čermák, že nevidí, nakonec ještě střela divně skočila a bylo 0:1. Hned v 66. minutě po centru Stádníka se na zadní tyči prosadil hlavičkující T. Eichenmann 1:1. V 82. minutě dobře zatáhl akci Langer a v závaru se nejlépe orientoval Kučera 2:1. V 87. minutě využil brejkový únik Kučera na zvýšení stavu.

Další kolo Stašov hraje proti Trubínu. Drozdov doma vyzve Nový Jáchymov.