18.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Tlustice díky suverénní produktivitě nasázela Trubínu pětku

4

Poměrně divoký výsledek, neodpovídá poměru sil na hřišti a je pro hosty dost krutý. Tlustici tam padaly góly, které jindy nikoliv.

Trubín se dostal do vedení

Trubín začal dobře v 9. minutě se odhodlal za šestnáctkou ke střele Gracias a tečovaný míč skončil v horním růžku 0:1. V 15. minutě přetažený centr na zadní tyč, zakončoval Keckstein a P. Ungr břichem vyrovnal. Trubín si vypracoval několik ošemetných situací, ale bez loženky. Naopak Badarau své sólo neproměnil. Vše si vynahradil ve 26. minutě, kdy technickou střelou z úrovně velkého vápna zajistil stav 2:1. Ten se do poločasu nezměnil.

J. Ungr napálil ze 40 metrů břevno

V 57. minutě si naběhl Jelen svým klasickým způsobem v křídelním prostoru, od lajny spíše centroval a míč zapadl u zadní tyče do šibenice 3:1. V 63. minutě si brankář Váca zakřičel „mám“, ale neměl a lehce jej přehlavičkoval Badarau 4:1. Raritou byla střela J. Ungra ze 40 metrů do břevna. V 77. minutě po akci levé strany domácí vyučili obranu a do prázdné branky dokonal dílo zkázy Volráb. V 81. minutě urazil rozhodčího hostující Blaha a mohl se dříve jít osprchovat.

U vítězů se dařilo Jelenovi, Součkovi a Turkovi. U poražených zahráli standard J. Porsch a R. Klička.

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

SK Tlustice
J. Červenka [-] - S. Badarau [-] , P. Ungr [-] (67. L. Jirouch [-] ) , O. Šoch [-] (84. P. Bureš [-] ) , S. Souček [-] , O. Bartoš [-] , M. Jelen [-] , D. Turek [-] , J. Ungr [-] , J. Keckstein [-] , P. Jirovský [-] (74. J. Volráb [-] )

TJ FC Freyburg Trubín
J. Váca [-] - V. Vlček [-] (67. K. Vávra [-] ) , M. Porsch [-] - O. Petráš [-] , J. Porsch [-] , M. Blaha [-] , R. Klička [-] , M. Šlégr [-] - P. Brodan [-] , J. Gracias [-] (87. P. Porsch [-] ) , D. Vokáč [-]

ŽK: 43. J. Porsch , 57. K. Vávra . ČK: 81. M. Blaha .
Hráči zápasu: S. Souček , M. Jelen , D. Turek - R. Klička , J. Porsch .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: VLACHOPULOS Patrik - VEVERKA Zdeněk, VODIČKA Ladislav.