17.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Drozdov třikrát vedl, ale Trubín vždy dokázal vyrovnat

8

Zápas ze strany na stranu skončil remízou. Padesát diváků se rozhodně nenudilo, protože k vidění bylo šest branek.

Hosté dvakrát nedokázali udržet vedení

Týmy z popředí tabulky limitoval nerovný povrch hrací plochy. Logicky to byl spíše boj než fotbalová kvalita. Minulý vzájemný zápas Drozdov vyhrál 3:2.

V 5. minutě po velkém závaru zblízka dopíchl míč Vít Vodička 0:1. V 17. minutě po ideálně zahraném rohovém kopu Petrášem na zadní tyč Vokáč hlavou vyrovnal. Ve 22. minutě aktivní Pichlík opět zajistil týmu vedení. Ve 44. minutě po dalším skvěle kopnutém rohovém kopu „z kuchyně“ Petráše tentokrát Brodan hlavou srovnal stav – 2:2.

Na konečných 3:3 vyrovnal z penalty Radek Klička

Ve 49. minutě po ztrátě míče vinou terénu se ke střelecké příležitosti snadno dostal Pichlík a pohlednou střelou pod břevno nedal brankáři šanci. Vyrovnání přinesla 73. minuta, a to brankou z penalty z kopaček R. Kličky. Před tím však první penaltu neproměnil.

V dalším kole Trubín jede do první Tlustice. Drozdov doma přivítá Beroun B.