15.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Chyňava vyloupila Trubín

63. R. Klička (p.) - 34. J. Buncík , 42. D. Steiner
7

Zajímavé utkání tohoto kola se odehrálo na hřišti v Trubíně, kam zavítala Chyňava, která si díky skvělé první půli zajistila vítězství.

Hosté šli do dvoubrankového vedení

V posledním vzájemném zápase se týmy rozešly smírně 1:1. Tento duel byl dlouho očekávaný a skončil poměrně nečekanou výhrou Chyňavy. Nutno dodat, že utkání proběhlo bez výstřelků. Dle domácího tábora se jim hra nedařila, nevyšlo jim vůbec nic a na těžkém terénu to byla spíše bitva než fotbalovost. Kvalitní byla jen návštěva 150 diváků.

Hosté přece jen o něco lepším týmem, opět v něm kraloval Jakub Čeřovský roč. 2002. Úvodní branku v 34. minutě zařídil po rohovém kopu Buncík a po chybné rozehrávce se prosadil v 42. minutě Daniel Steiner a potrestal na 0:2.

Z penalty snížil Radek Klička

Je až k nevíře, že Trubín nevyzkoušel umění brankáře Řehoře, překonal jej až v 63. minutě z penalty Radek Klička. Tradiční závěr vyzněl do ztracena v dobré šanci se sice ocitl Gracias, ale neproměnil.

Příští kolo Trubín bude hrát proti Cembritu Beroun. Chyňava doma vyzve rezervu Berouna.

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ FC Freyburg Trubín
FC Trubín: Pokud jde o zápas samotný tak to nebyla úplně moc podívaná pro diváka, protože terén úplně nedovoloval kombinační hru. Byla to spíš taková bitva. Chyňava potrestala v první půli naše chyby a my jedinou šanci, kterou jsme v první půli měli, nevyužili. Druhá půle už od nás byla taková křeč, nic moc kloudného jsme nevymysleli a hosté spíš hrozili z brejků. Vyrovnat mohl v úplném závěru Kuba Gracias, ale o kousek minul.

J. Váca [-] - J. Klička [-] , P. Maleček [-] (60. J. Kalina [-] ) , M. Novák [-] - D. Rajtr [-] (46. V. Vlček [-] ) , M. Blaha [-] , R. Klička [-] , J. Porsch [-] , O. Petráš [-] - P. Brodan [-] (70. J. Gracias [-] ) , D. Vokáč [-] (88. M. Šlégr [-] )