14.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Radek Klička hattrickem smázl Broumy

75. L. Jirásek - 15. R. Klička , 16. R. Klička , 57. R. Klička (p.) , 73. P. Brodan
7

Trubín zvládl roli favorita a odvezl si z Broum tři body. Broumy si tak na první jarní výhru musí počkat.

V brzkém sledu R. Klička vstřelil dvě branky

Trubín v minulém střetnutí těchto týmů nasázel Broumům osm branek. Broumy se však ke konci soutěže trochu zvedly. O tom, kdo bude lepší v tomto zápase mnoho lidí nepochybovalo. A to se projevilo v 15. minutě, když se z přímého kopu trefil Radek Klička. Další branku vstřelil opět R. Klička, po ne moc podařeném výkopu brankáře Kopice, vrátil balón do sítě.

Domácí už jen snížili

Druhá půle byla obdobná jako ta první. Broumy vystřídaly brankáře, ale ani to jim moc nepomohlo. Trubín hladce kráčel ke třem bodům. K tomu mu pomohla penalta v 57. minutě a R. Klička dokonal hattrick. Na 0:4 zvýšil P. Brodan, když s míčem došel až do brány. Domácí alespoň kosmeticky upravil na konečných 1:4 L. Jiráskem.

TJ Broumy
J. Kopic [-] (46. A. Šmejkal [-] ) - J. Čermák [-] , M. Štochl [-] (62. O. Novák [-] ) , L. Jirásek [-] , . Choc [-] (87. L. Zmrzlý [-] ) , D. Spousta [-] , L. Spurný [-] (81. M. Bureš [-] ) , O. Lacina [-] (55. J. Čermák [-] ) , M. Karásek [-] , M. Vlach [-] , U. Suček [-]

TJ FC Freyburg Trubín
D. Hejcman [-] (87. J. Váca [-] ) - V. Vlček [-] , M. Novák [-] , M. Porsch [-] , J. Klička [-] (78. J. Kalina [-] ) - O. Petráš [-] , R. Klička [-] , M. Blaha [-] (62. D. Rajtr [-] ) , J. Porsch [-] (72. M. Šlégr [-] ) - D. Vokáč [-] (46. J. Gracias [-] ) , P. Brodan [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: VLACHOPULOS Patrik - VLACHOPULOS Achileas, VEVERKA Zdeněk.