14.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

7

Karlštejn měl před zápasem problém vůbec složit jedenáctku, hosté si mohli dovolit využít čtyři střídání a bylo to znát. Od úvodních minut béčko Berouna bylo lepší a zaslouženě vyhrálo.

V. Hrdlička otevřel skóre po pár minutách hry

Na podzim Karlštejn si z Berouna odvezl tři body za hubenou výhru 1:0. Na to chtěl určitě navázat, ale domácí měli velké problémy dát vůbec dohromady jedenáctku. Nakonec jich bylo přesně jedenáct. Karlštejnu se vůbec nepodařil zachytit začátek zápasu a hosty nastartoval už v 6. minutě V. Hrdlička. K němu se pak přidal O. Slabý – 0:2.

Hosté dokonali neslavného bůra

Ve druhé půli byl směrem dopředu aktivní už i Karlštejn, ale snížit se mu nepodařilo. Hosté však svou šanci v 68. minutě proměnili a rozhodli o osudu utkání. Beroun B ještě využil chyby v domácí obraně a dvěma dalšími góly dokonal bůra.

Příští kolo Karlštejn jede do Stašova. Beorun B má doma Broumy.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Díky rozsáhlé marodce jsme měli k dispozici jen jedenáct hráčů. Navíc jsme nezachytili svižný začátek soupeře, který si poměrně brzy vypracoval dvoubrankový náskok. Naděje na kontaktní gól přišla po naší poměrně aktivní pasáži v úvodu druhé půle. Bohužel jsme ale své šance neproměnili a naopak hosté po rychlé akci třetím gólem rozhodli utkání. Další dvě branky padli po našich chybách, kdy jsme soupeře poslali do sólových úniků. Beroun vyhrál zcela zaslouženě.

D. Trojan [-] - J. Šperl [-] , R. Gráz [-] , E. Klusák [-] , Š. Zajíc [-] , M. Fiala [-] , O. Cajthaml [-] , M. Červený [-] , M. Šaman [-] , R. Jung [-] , V. Machulka [-]