14.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Druhý Drozdov dostal v Chyňavě čtyři góly

19. J. Lorenc , 24. J. Hebeda , 54. J. Hebeda , 75. J. Hebeda
7

Šlágr kola měl překvapivě jasný průběh. Chyňava šla jasně za vítězstvím, které korunoval J. Hebeda hattrickem.

Domácí si udělali dvoubrankový náskok

Domácí nebyli v kompletní sestavě, a tak se za favorita pasovali spíše hosté. A byl to Drozdov, který byl aktivnější a lepším mužstvem, avšak bez gólového efektu. V 19. minutě si dobře naběhl Jan Lorenc a poslal Chyňavu do vedení. Ve 24. minutě se prosadil domácí střelec Hebeda a Drozdov šel do kabin s dvoubrankovým mankem. Chyňava byla v zápase velmi produktivní.

Střelec Hebeda završil hattrick

Druhá polovina byla rovněž v režii Drozdova, ale chyňavská obrana s brankářem Řehořem byla vždy ve střehu. Ve střehu také byl Jaromír Hebeda, který utekl hostující obraně a poslal domácí do tříbrankového vedení. Poslední slovo si vzal opět Hebeda, když převzal nákop a v pohodě uklidil míč do sítě – 4:0. Drozdov utrpěl krutou porážku.

Příští kolo Chyňava hraje venku s Trubínem. Drozdov doma proti Cembritu Beroun.

SK Chyňava
K. Řehoř [-] - J. Hebeda [-] (85. L. Flíček [-] ) , D. Steiner [-] , P. Vlček [-] , L. Jelínek [-] , P. Petrbok [-] , V. Vaněk [-] , J. Buncík [-] (68. N. Žáček [-] ) , J. Kříž [-] , J. Čeřovský [-] , J. Lorenc [-] (75. Z. Steiner [-] )

TJ Drozdov
V. Krafek [-] - V. Štochl [-] (48. P. Pergl [-] ) , O. Otradovec [-] (66. R. Přidal [-] ) , J. Zelenka [-] , V. Vodička [-] , M. Spurný [-] , A. Vodička [-] , A. Větrovský [-] , F. Kovařík [-] (38. J. Pichlík [-] ) , P. Sládek [-] , M. Voráček [-] (89. F. Švarc [-] )

ŽK: 51. P. Petrbok , 64. P. Vlček - 12. F. Kovařík , 29. M. Voráček .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: BIDŠOVSKÝ Pavel - VLACHOPULOS Patrik, VLACHOPULOS Achileas.