--

Trutnov přetlačil Český Brod

8

Trutnov o své výhře rozhodl dvěma góly po pauze.

Po počátečním oťukávání, kdy domácí začali lépe, se v úvodu vyznamenal brankář Malina, který zlikvidoval trestný kop z hranice vápna. Pak byli asi patnáct minut aktivnější hostující borci z Českého Brodu. Přesto se skóre zápasu nezměnilo. Branky začaly padat až po změně stran. Po nepodařeném odkopu se vrátil balon na malé vápno a domácí útočník Tobiáš hlavou rozvlnil síť hostující branky - 1:0. Po prostřídání Brod přidal a v závěru měl dvě dobré šance. Nejprve dostal Fikejz přihrávku mezi beky na penaltu, ale sám před brankářem na umělé trávě uklouzl a ze šance nebylo nic. Následně přeloboval brankáře Šťastný, ale míč skončil těsně vedle tyče. K brance chyběly centimetry. Ke konci zápasu hosté otevřeli obranu, na jejich standardky chodil i brankář Malina. Domácí pak chodili do rychlých brejků. Z jednoho v poslední minutě pojistil domácím tři body Matějka - 2:0.