Hostouň slaví postup do ČFL

5

Hostouň dotáhla svoje celosezonní snažení do konce a slaví zaloužený postup do ČFL.

Pomalý rozjezd domácích

První půli začala domácí Hostouň tlakem a velkou tutovku zahodil Štěpán Hájek. Udeřilo však překvapivě o pár chvil později na druhé straně hřiště. V 6. minutě se prosadil Martin Filip - 0:1. Pro domácí tak očekávaný velký den nezačal šťastně, ale dokázali se z tohoto momentu postupně oklepat. V 17. minutě vyrovnal střelec domácích Václav Laušman jednu z nejdůležitějších branek v ročníku - 1:1.

Domácí se začali stále více prosazovat, ale ke vstřelení vedoucí branky to v prvním poločase nevedlo.

Hostouň potřebnou remízu uhrála

Druhý poločas začali lépe domácí. V 63. minutě Martin Vojtěšek z přímáku mířil přesně - 2:1. Motorlet se ale nevzdával. Po krásně hlavičce Matěje Podzemnského bylo znovu vyrovnáno - 2:2.

V závěru měl velkou šanci hostujicí Čepelák, ale brankář Kudrna skvělým zákrokem dal razítko na postup Hostouně do ČFL.

Motorlet zakončil sezonu na krásném 4. místě.

Sokol Hostouň
Lukáš Horníček - sekretář: "Obrovská spokojenost. Jsme rádi, že jsme to dotáhli a zajistili si postup."

V. Kudrna [-] - Š. Hájek [-] (89. V. Bělíček [-] ) , V. Laušman [-] (41. O. Křižka [-] ) , K. Kulhavý [-] (91. D. Viduna [-] ) , M. Vojtěšek [-] , T. Marek [-] , D. Věchtík [-] (81. Š. Kárník [-] ) , M. Vašák [-] , R. Dosoudil [-] , P. Trapp [-] , A. Krndžija [-] (87. J. Hanuščík [-] )