--

--

Kladno bere dva body z těžkého zápasu proti Souši

6

Kladenský brankář Jaroslav Tesař se stal hrdinou zápasu a přispěl tak výrazně k bodovému zisku svého týmu.

V prvním poločase se hrál na obě strany otevřený fotbal. Bylo k vidění mnoho šancí a oba brankáři měli své momenty. Souš byla aktivnější a v 33. minutě šla do vedení. Jiří Zápotocký překonal brankáře Tesaře - 1:0.

Kladenský gólman ale jinak působil velmi jistě a mladému týmu Kladna dodával klid.

Vyrovnaní po vlastním gólu

Druhý poločas byl velmi bojovný s mnoha pohlednými akcemi. Pro oko diváka byl velmi zajímavý. Souš byla dopředu velmi nebezpečná a kladenský brankář Tesař se několikrát vyznamenal. Držel Kladno stále ve hře o body.

V 67. minutě si nešťastně srazil do vlastní sítě centr Jiří Zápotocký - 1:1.

Jak se nakonec ukázalo, postaral se tak o oba góly v zápase. Utkání totiž došlo až do pokutových kopů. V nich exceloval Tesař a podtrhnul tak svůj skvělý výkon.

FK Baník Most - Souš
Petr Černý - tajemník: "Byli jsme jasně lepší. Vstřelili jsme si nešťastný gól. Kluci byli v zakončení zbytečně zbrklí. Pro nás je to jednoznačně ztráta."