14.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Hattrick za 15 minut bylo málo

6

Dva poslední celky tabulky se utkali v neděli od 14:00 na umělé trávě v Sušici. Rezerva Sušice, chce od začátku jara napravovat pokažený podzim a v prvním jarním kole to dala jasně najevo i s hodně mladým kádrem.

Špička se dostává k balonu a je to?......

One-man show v podání Dana Špičky, který vsítil v prvním poločase 4 branky, přičemž na hattrick mu stačilo 13 minut, byla tím hlavním tématem, který zápas přinesl. Paradoxně velice dobře hrající rezerva Sušice, které nastoupila do prvního mistrovského utkání bez tréninku, zvládla důležitý zápas o 6 bodů na výbornou!

Druhý poločas v roli svátečních střelců.

Ve druhé půli už rezervě Sušice dochzeli síly a Železná Ruda se dostávala do šancí. Ale i nadále se trefovali pouze Sušičtí. Pátou branku vstřelil Patrik Hubáček, který přeloboval z dorážky brankáře a poté i David Klaus.

TJ Sušice B
F. Míček [-] - A. Černý [-] , V. Klíma [-] , J. Dryk [-] , P. Vinický [-] (67. J. Novák [-] ) , L. Blažek [-] , D. Špička [-] (67. D. Klaus [-] ) , F. Jána [-] , M. Kramár [-] , V. Žežulka [-] , P. Hubáček [-]

FJ SRK Železná Ruda
V. Paštěka [-] - O. Novotný [-] , M. Kořán [-] (46. K. Hach [-] ) , M. Loos [-] , A. Štufka [-] , V. Hájek [-] (58. J. Hána [-] ) , F. Zelenka [-] , J. Kadlec ml. [-] , M. Holický [-] , D. Holický [-] , O. Říha [-] (46. F. Brož [-] )

ŽK: 61. J. Kadlec ml. .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: Lojík Václav - MATAŠE Martin (N), BALDA Jaroslav (N).