14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Radotice porazily postupující Myslibořice

10

Radotice si vyšláply na svém hřišti na novém účastníku Okresního přeboru z Myslibořic po výhře 3:1.

Domácí udeřili hned třikrát

V posledním hracím kole přivítaly Radotice celek z Myslibořic, který stejně jako Koněšín nastoupil ke svému poslednímu zápasu ve třetí třídě. Radotice se loučil se svými fanoušky a chtěly napravit dojem z nepříliš povedené sezóny. Podzimní měření sil skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Zápas se hrál za slušného fotbalového počasí. Utkání nezačalo pro hosty vůbec dobře. Hned ve 4. minutě pozdě příchozí diváci prošvihli gólovou trefu Martina Lišky- 1:0. Tento moment byl pro domácí celek důležitý, protože měli v zádech hned na začátku zápasu jednogólové vedení. A bylo ještě veselleji, když zvyšoval v 18. minutě na 2:0 svou druhou brankou Martin Liška . To hosté asi neočekávali a tak se i nesl zbytek poločasu v jejich herním útlumu. A. bylo ještě hůře, když se trefil ve 28. minutě i potřetí Martin Liška a bylo to již 3:0. Zbytek prvního poločasu již žádnou branku nepřinesl, ale i tak přinesl trochu překvapivé vedení domácích o tři branky. Hosté se chtěli po pauze postarat ještě o malý  zázrak.

Hosté pouze zmínili porážku

A do druhého poločasu vstoupili lépe hosté z Myslibořic, kterým vykřesal jiskřičku naděje ve 47. minutě Miroslav Ludvík - 3:1. Hostům tak stále ještě zbýval skoro celý poločas, ale šance na první příčku už žádná nebyla. Čas tak neustále plynul a domácí celek byl tak stále blíže k výhře, A nakonec se jim cenný skalp toho soupeře podařilo získat

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, hráč: K poslednímu utkání jsme zajížděli do Radotic, v zápase už o nic nešlo, protože Koněšín v sobotu vyhrál a my tak na prvním místě skončit nemohli a asi tak hráči k zápasu přistupovali. Radotice podali bojovný výkon a zaslouženě vyhrály.

TJ Družstevník Radotice
M. Novák [-] - M. Tobolka [-] , F. Tobolka [-] , M. Sevelda [-] , P. Tobolka [-] - M. Jeleček [-] , R. Sevelda [-] , J. Čech [-] , D. Kincl [-] - S. Michal [-] , M. Liška [-]

O. Ošmera [-] - T. Kratochvíl [-] , L. Svoboda [-] , L. Macháček [-] , M. Čapoun [-] (46. J. Nevoral [-] ) - M. Ludvík [-] (85. M. Pevný [-] ) , J. Matoušek [-] , J. Horák [-] , M. Šoustal [-] , V. Čapoun [-] (46. T. Palát [-] ) - P. Vejvoda [-]

ŽK: 56. F. Tobolka - 8. V. Čapoun .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: OŠMERA František - NEVĚČNÝ Jan (N), PALÁT Milan (N).