26.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Koněšín se loučil doma výhrou

11

Poslední domácí představení a výhra Koněšína zatím 100% záchranu Hrotovicím nepřinesl

Domácí dvakrát udeřili

Jako první si sice svoje šance v zápase vytvořili hosté, ale brankově se prvně posadili po čtvrthodince hry domácí. To Netrda si ne levé straně od půlky hřiště několikrát na jeden dotek vyměnil míč se Šibůrkem a druhý jmenovaný po tomto pohledném „ťukecu“ otevřel skóre – 1:0. Pak se domácí v dalším průběhu dostali do několika více než slibných zakončení, ale tyto pokusy buď kryl hostující brankář a nebo – jako dvakrát u pokusů Š.Dvořáka – je zastavila branková konstrukce. Uklidňující a nakonec vlastně i vítězný gól tak přišel až v závěru prvního poločasu, kdy se po dalším Netrdově centru k odraženému míči přichomýtl D.Dvořák a zemetl jej do soupeřovy branky – 2:0

Hosté pouze snížili

Druhý poločas odehráli domácí celkově poněkud ledabyle. Až profesorský výkon Koněšína potrestal hrotovický Hadraba, který se hned zkraje druhé půle prosadil z velkého vápna -  2:1. Hrotovice si de facto už žádnou velkou šanci znamenající možnost vyrovnání nevytvořily, ale Koněšín jakoby hrál na půl plynu, což vyvolávalo nevoli v ochozech. Diváci v Koněšíně jsou asi zvyklí na něco jiného. Po vyloučení hostujícího Pekárka čtvrt hodiny před koncem, který musel zatáhnout za záchranou brzdu, už bylo prakticky rozhodnuto a do závěrečného hvizdu už žádné vzrušení nepřišlo. Koněšín si už zápas pohlídal a i tak si proti zachraňujícímu mladému týmu Hrotovic po celkově nepřesvědčivém vákonu odnáší všechny body.

TJ Koněšín
Dvořák Štěpán, hráč: V prvním poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě vstřelili dvě branky. Jen díky neproměněným šancím nebylo po zápase. Druhý poločas se hrál ospalý chodící fotbal kdy lepší byly Hrotovice a odměněni za to byly snižujícím gólem, ale ze zápasu už nebyli schopní si odvést alespoň bod.