26.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

2. L. Kabelka , 6. Z. Daniel , 16. F. Šinkovský (p.) , 29. M. Čurda , 40. D. Čučelin , 53. Z. Daniel , 59. R. Novotný , 80. Z. Daniel - 68. M. Liška (p.) , 87. M. Liška
11

Opatovští fotbalisté zabrali po předchozích velmi nepovedených výsledcích a přejeli Radotice vysoko

Domácí uštědřili hostům bůra

V předposledním hracím kole přivítal Opatov Radotice. Opatov zažil v minulém kole divoký první poločas v Koutech, kde po deseti minutách prohrávali 3:0, aby během dalších deseti minutách otočil zápas ve svůj prospěch. Nakonec zápas skončil dělbou bodů. Podzimní měření sil skončilo jasnou výhrou Radotic v poměru 7:1. Zápas se hrál za velmi teplého až letního počasí.  Zápas nezačal pro hosty vůbec dobře. Hned ve 2. minutě pozdě příchozí diváci prošvihli gólovou trefu Ladislava Kabelky- 1:0. Tento moment byl pro domácí celek důležitý, protože měli v zádech hned na začátku zápasu jednogólové vedení. A bylo ještě veselleji, když zvyšoval na 2:0 v 6. minutě svou dvacátoučtvrtou brankou sezóny Zdeněk Daniel. To hosté asi neočekávali a tak se i nesl zbytek poločasu v jejich herním útlumu. A. bylo ještě hůře, když se trefil v 16. minutě Filip Šinkovský - 3:0 Ve 29. minutě ještě Martin Čurda a bylo to již 4:0. Zbytek prvního poločasu přinesl ještě jednu branku ze 41. minuty , jejímž autorem byl Denys Čurda - 5:0. A tak tu bylo trochu překvapivé vedení domácích o pět branek.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhé půli padaly další branky. V 53. minutě Zdeněk Daniel a v 59. minutě Roman Novotný zvyšovali již na 7:0. V 68. minutě pak zaznamenal z pokutového kopu Martin Liška čestný úspěch hostů - 7:1. V 80. minutě zaznamenal hattrick Zdeněk Daniel a v 87. minutě uzavřel skóre na 8:2 opět hostující Martin Liška.

TJ Družstevník Radotice
Nevěčný Jan, jednatel: Dnes byli domácí hráči jasně lepší a zaslouženě zvítězili. Doufáme, že se s v posledním zápase rozloučí mě důstojněji.