23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Dukovany B si vyšláply na vedoucí Koněšín

12

Díky skvělému nástupu do zápasu zvítězila rezerva Dukovan nad lídrem soutěže z Koněšína 4:3

Senzační vstup domácích do zápasu

Vedoucí tým soutěže z Koněšína zavítal na hřiště Dukovan B. Každé body které Koněšín získá může mít v konečném zúčtování o postup do Okresního přeboru cenu zlata. Dukovany ale mají také stále o co bojovat, sic panikařit nemusí. Na podzim zvítězil Koněšín zcela jasně 5:1. V sobotu se  tak v Dukovanech představil vedoucí tým soutěže Koněšín. Domácí po čtyřech porážkách věděli že proti prvnímu mužstvu to opět bude velice těžké něco uhrát. Na hřišti to ovšem bylo jinak. Hned v 1.minutě proměnil standartku Pislcajt a domácí šli nečekaně do vedení. V 7.minutě  Hrubeš po sólu zvyšuje na 2:0. O šest minut později po brance Věžníka domácí vedou už 3:0.  Hosté dobře zakombinovali ve 23.minutě a Badura snížil na 3:1. Ve 27.minutě další sprcha pro hosty. Hostující gólman vyráží míč pouze k Černému, a ten zvyšuje na 4:1.Hra se vyrovnala,domácí ještě další šance promarnili. Domácí věděli že vedení o tři branky nemusí stačit.

Hosté pouze zmínili porážku

V 55.minutě po závaru nastřeluje  domácí gólman Pislcajta a je z toho vlastní gól. 4:2. Domácí se snažili vedení ubránit. Dvě stoprocentní šance brankou neskončili. Hosté začali hrozit ze stran,měli slibné příležitosti ale podařilo se jim snížit až v 87.minutě,když se hlavou prosadil opět Badura. Zbytek utkání si domácí pohlidali a tak se mohli radovat z nečekané výhry 4:3.

TJ Koněšín
Dvořák Štěpán, hráč: V dnešním zápase rozhodla velmi povedená patnáctiminutovka domácích Dukovan kdy dokázali vstřelit velmi rychlé tři góly. Celkově byli první poločas o dost lepší jak my. Druhý poločas jsme hru zlepšili a začali domácí přehrávat ale neproměněné šance znamenají ztrátu tří bodů