17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Dukovany B urvaly proti Okříškám B výhru

37. Z. Hrubeš , 41. P. Pislcajt , 88. P. Pislcajt (p.) - 12. K. Vostal , 81. P. Lorenc
14

I díky dvěma gólům Petra Pislcajta dokázaly Dukovany B zvítězit ve svém prvním jarním zápase nad Okříškami B v poměru 3:2

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Dukovany B přivítaly na svém hřišti rezervní tým z Okříšek, kterým se vstup do jara vůbec nevydařil, když oba své zápasy prohrály. Také Dukovanům úvodní zápas nevyšel, a tak bylo jasné, že se minimálně jeden tým bodů dočká. Na podzim se oba týmy rozešly smírně 2:2. V sobotu odpoledne se podruhé za sebou rezerva Dukovan představila na domácím hřišti.Soupeřem jím byla další rezerva a to z Okříšek. Hrálo se vyrovnané utkání,oba soupeři dobře bránili.Ve dvanácté minutě se individuálně prosadil Vostál a hosté vedli 0:1.Domácí se ovšem dokázali ještě probrat a do půlky stav otočili.Nejprve se v 37 minutě trefil Hrubeš pěknou střelou pod břevno.A ve 41 minutě po přesném centru Soukupa hlavou Pislcajt stanovil poločasoví stav 2:1. Domácí celek tak měl dobře rozjetý zápas na to, aby vybojoval první jarní výhru

Domácí z penalty urvali výhru

Ve druhé půli domácím docházeli síly a narůstal tak tlak hostů.Těm se také podařilo v 81. minutě srovnat,když se důrazem prosadil Lorenc.Už to vypadalo že se soupeři budou muset spokojit s dělbou bodů.V 88. minutě viděl rozhodčí hraní rukou ve vápně a odpískal penaltu pro domácí.Tu Pislcajt proměnil a tak se nakonec domácí radovali ze tří bodů po výhře 3:2. Naopak hostující rezerva Okříšek nezískala ani ve svém třetím jarním zápase žádný bod, ikdyž měla k němu v tomto zápase asi nejblíže.

SFK Dukovany 2001 B
Pislcajt Petr, hráč: Hrálo se vyrovnané utkání, oba soupeři dobře bránili.

K. Jenerál [-] - P. Jeřábek [-] (69. J. Veselý [-] ) , Z. Hrubeš [-] , P. Pislcajt [-] , J. Gazdík [-] (90. J. Dvoran [-] ) , M. Fojtášek [-] , I. Láníček [-] (77. P. Blažek [-] ) , J. Jelínek [-] , L. Pelán [-] (39. V. Soukup [-] ) , L. Traxler [-] , P. Jílek [-]

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Kourek [-] - T. Dočkal [-] , L. Rampír [-] (70. P. Lorenc [-] ) , M. Zeman [-] , M. Večeřa [-] , J. Jůza [-] , K. Vostal [-] , J. Dokulil [-] , T. Binka [-] , M. Hobza [-] (66. Š. Novotný [-] ) , J. Hroch [-]

Hráči zápasu: Z. Hrubeš - J. Hroch .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Esterka Jan - PELÁN Ladislav (N), HVĚZDA Michal (N).