25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

16. R. Kafka , 77. J. Kopeček , 85. L. Jeleček (p.) , 90. D. Matoušek - 82. V. Kopeček
10

Výčapy si na svém hřišti připsaly výhru nad rezervním týmem z Jemnicka

Domácí o gól lepší

Na půdu Výčapů přijel rezervní tým z Jemnicka, který pomalu a jistě kráčí k záchraně. Výčapy již také mohou hrát v poklidu. Navíc moli hrát druhý zápas po sobě na svém hřišti. Na podzim zvítězily Výčapy v Jemnicku 2:0. Za příjemného a velmi slušného jarního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídal útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážil, tak jak domácí gólman Jiří Trojan tak i hostující brankář TomášTesař žádný střelecký pokus jednoho či onoho celku za svá záda nepustil. Jediná trefa tak padla v 16. minutě, kdy se prosadil Richard Kafka - 1:0. Diváci se tak za celý první poločas dočkali jediné branky, a tak odcházel oba týmy za stavu 1:0 do kabin. Samozřejmě, že byli spokojenější ti domácí. Zápas byl tak přesto zcela otevřený a vše tak měla rozhodnout až druhý poločas.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhé půli to dlouhou dobu vypadalo, že o zápasu rozhodne jediný gól, ale v závěru zápasu se střelci rozstříleli. Jako první se prosadil v 77. minutě domácí Jan Kopeček - 2:0. V 82. minutě se pak trefil opět Kopeček, ale tentokrát hostující Vít a hosté ještě vykřesali jiskřičku naděje - 2:1. Jenže tato naděje trvala pouhé tři minuty, když na 3:1 zvyšoval z nadřízeného pokutového kopu Lukáš Jeleček. Odevzdání hosté pak inkasovali ještě počtvrté, když v 90. minutě pečetil výsledek David Matoušek - 4:1.

Sokol Výčapy
Jeleček Lukáš, hráč: Dnes jsme zaslouženě zvítězili, a to hlavně díky zlepšené druhé půli.

J. Trojan [-] - L. Kašpárek [-] (70. J. Kopeček [-] ) , M. Semerád [-] (25. T. Kuchera [-] ) , O. Pánek [-] , D. Matoušek [-] , M. Semerád [-] , T. Pecka [-] , R. Kafka [-] , L. Jeleček [-] , V. Nikrmajer [-] , J. Dolák [-] (46. F. Rymeš [-] )

1. FC JEMNICKO B
T. Tesař [-] - J. Dřímal [-] , K. Tesař [-] (76. V. Kopeček [-] ) , J. Gardoň [-] , S. Křivánek [-] , M. Habich [-] , M. Sevelda [-] , L. Sevelda [-] , R. Komenda [-] , O. Tesař [-] , J. Kalášek [-]

ŽK: 55. M. Semerád .
Hráči zápasu: J. Kopeček .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SVOBODA Ladislav - KAŠPÁREK Jiří (N), SEMERÁD Milan (N).