21.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Chlístov zaskočil doma Třebelovice

12

Chlístov si na domácím hřišti připsal výhru nad Třebelovicemi a posunul se na desáté místo tabulky

Domácí o gól lepší

V dalším mistrovském utkání přivítal Chlístov na domácím hřišti soupeře z Třebelovic. V prvních minutách utkání byli lepším mužstvem hosté a také si vypracovali brankové příležitosti, které však nedokázali proměnit. Postupem času domácí vyrovnali hru a začali si také vytvářet brankové příležitosti. První z nich však nedokázali brankově proměnit. V probíhající 16. minutě se však už branky dočkali. V soupeřově pokutovém území se nejlépe zorientoval Karel Kocmánek a poslal domácí barvy do vedení. Do konce prvního poločasu diváci viděli ještě několik šancí na obou stranách. Soupeř hrozil zejména z rychlých protiútoků. Obě mužstva se však předbíhala v neproměňování šancí a proto šli domácí do kabin za jednobrankového vedení.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas se odehrával ve stejném stylu jako první. Domácí byli sice opticky lepším mužstvem, ale i soupeř opět hrozil rychlými nebezpečnými protiútoky. Ale ani ve druhém poločase se mu skórovat nepovedlo. Naopak v probíhající 73. minutě hosté opět podcenili situaci ve vlastním pokutovém území. Jejich nedůrazu využil Zbyněk Nováček a pojistil domácím vedení na 2:0. Ve zbytku utkání si domácí celek dával hlavně pozor na zadní vrátka a pohlídali si vedení. Chlístov tak vyhrál již třetí domácí zápas a navíc bez obdržené branky a přiblížil se ke klidném středu tabulky.

SK Slavia Chlístov
Špaček Milan, trenér: V průběhu utkání jsme si vypracovali vyloženější šance než soupeř, ale i tento byl zejména za stavu 1:0 několikrát kousek od vyrovnání a pouze jeho nepřesné zakončení mělo za důsledek, že k tomu nedošlo. Tři body z tohoto utkání jsou pro nás velice cenné

TJ Třebelovice
Máca Marek, hrající trenér: Na těžkém terénu ukání příliš fotbalové krásy nenabídlo. Rozhodlo neproměňování šancí. Místo toho aby jsme šli do vedení my, tak jsme po nedůrazu inkasovali. Před druhou brankou se opakovalo to samé. Celkově si ale domácí výhru zasloužili. Vytvořili si několik dalších 100% šancí, které neproměnili.

J. Krul [-] - M. Svoboda [-] , D. Brestovský [-] , L. Hrbáček [-] - J. Pokorný [-] , Z. Nováček [-] (89. P. Brestovský [-] ) , K. Kocmánek [-] , M. Rygl [-] (85. M. Granát [-] ) , T. Kuchařík [-] - R. Hruška [-] , P. Špaček [-] -

M. Nesiba [-] - J. Buček [-] , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , M. Šmíd [-] , S. Michal [-] , D. Vala [-] , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , M. Kabelka [-] , R. Jurka [-]

ŽK: 37. J. Pokorný , 38. M. Rygl - 81. S. Michal .
Hráči zápasu: J. Krul , K. Kocmánek - M. Kabelka .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KUBA Michal - JÁN Jiří, NOVÁK Rostislav (N).