19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Horní Újezd věže důležitou výhru z Pyšelu

12

V záchranářském zápase zvítězil na půdě Pyšelu Horní Újezd gólem z 86. minuty. Byly to zároveň první jarní body tohoto týmu

V první půli branka nepadla

Na  půdu Pyšelu přijely fotbalisté Horního Újezdu kteří Na jaře ještě nebodovaly. Zato Pyšel se na svého soupeře dotahuje a případnou výhrou se mohly na Újezd bodově dotáhnout. Na podzim se radoval z vysoké výhry Horní Újezd po  výhře 4:0. Do utkání vstoupili lépe domácí, byli lepší týmem na hřišti a vytvářeli si spoustu šancí. Ve 12. minutě se dostal do golóvky Tůma Ondřej, ale míč skončil pouze na boční síti. Hosté se na polovinu soupeře dostali jen ojediněle, a to z brejku. Ve 25. minutě domácí Šabacký zahrával přímý kop, kdy jeho dělovka skončila pouze na břevně branky hostů.  V prvním poločase mohl ještě otevřít skóre Tůma Jaroslav, ale míč těsně minul branku.

Hosté rozhodli v závěru zápasu

Druhý poločas započal poměrně ve stejném tempu jako ten první.  Ikdyž už bez větších šancí. Hosté sice byli pod tlakem domácích, ale ti to nedokázali zužitkovat a bohužel pro ně jak se říká “nedáš, dostaneš” dostali.  V 86. minutě hosté zahravali rohový kop, na který si naskočil Ošmera a hosty poslal do vedení.  Hosté tak ubránili své první jarní vítězství. Hornímu Újezdu se tak podařilo po první výhře bodově dotáhnout na rezervní tým Jemnicka. Naopak Pyšel opět ztratil kontakt na týmy před sebou. Přesto zdaleka nemají nic ztraceno, zvlášť když by s největší pravděpodobností bude padat do třetí třídy nejhorší tým soutěže. Do konce ročníku totiž zbývá ještě osm kol.

TJ Sokol Pyšel
Tůma Ondřej, hráč: Do utkání vstoupili lépe domácí, byli lepší týmem na hřišti a vytvářeli si spoustu šancí. Druhy poločas započal poměrně ve stejném tempu jako ten první. Hosté po gólu v závěru zápasu ubránili své první jarní vítězství.

L. Teplý [-] - J. Tůma [-] , O. Tůma [-] , P. Dvořák [-] (71. D. Pištora [-] ) , R. Kurečka [-] , F. Dvořák [-] (81. L. Sobotka [-] ) , L. Hadraba [-] , J. Skryja [-] , D. Šabacký [-] , L. Tůma [-] (87. L. Šoukal [-] ) , R. Šoukal [-]