16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

62. J. Anděl , 70. J. Anděl , 72. Š. Tobolka (p.) - 9. J. Franěk , 24. S. Sedlák , 48. J. Franěk
10

V zápase dvou rezervních týmů uspěla tabulkově lépe postavená Náměšť po výhře

Hosté se prosadili hned dvakrát

Na hřišti Jemnicka  se utkaly dva rezervní týmy. Náměšť přijela navíc posilněna vysokou výhrou nad Vladislaví 7:1 Také Jemnicko srdnatě bojovalo na půdě vedoucí Třebíče.. Na podzim dokázalo Jemnicko B porazit Náměšť B 3:2. Za velmi slušného slunečného dne byli hosté v prvním poločase lepším týmem na hřišti a proto šli zaslouženě do vedení, když se trefil v 9. minutě Jaroslav Franěk - 0:1. Ve 24. minutě přidal druhou branku hostů Stanislav Sedlák - 0:2.

Domácí dokázali vyrovnat

Zápas vypadal pro domácí strašně. Ve 48. minutě šli totiž hosté do vedení 0:3, když se podruhé v zápase trefil Jaroslav Franěk. Domácí se ale nakonec

nevzdali a zlepšili hru. V 62. minutě snížil na 1:3 Jiří Anděl. Ten samý hráč pak v 70. minutě vykřesal snižující brankou šanci na bodový zisk. A to se také za dvě minuty stalo realitou, když v 72. minutě proměnil pokutový kop Štěpán Tobolka, jehož gól nakonec znamenal konečnou tečkou za stíhací jízdu domácího celku s výsledkem 3:3.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Hosté v prvním poločase byli lepším týmem na hřišti a proto zaslouženě vyhráli 2:0. Na začátku druhé půli se hosté dostali do vedení už 3:0. Zápas vypadal pro nás strašně, ale nakonec jsme se nevzdali a zlepšili jsme hru a díky dvěma gólům Anděla a penaltě jsme vydřeli alespoň bod.

T. Tesař [-] - Z. Bártů [-] (46. J. Dřímal [-] ) , R. Komenda [-] , J. Anděl [-] , K. Tesař [-] , Š. Tobolka [-] (76. J. Svoboda [-] ) , M. Kakur [-] (48. M. Kristek [-] ) , M. Sevelda [-] , L. Niederhofer [-] , L. Sevelda [-] (65. D. Smetana [-] ) , O. Tesař [-]