15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Náměšť B začala jaro vysokou domácí výhrou

11

Rezerva Náměště díky skvěle zvládlému vstupu do zápasu, porazila jasně hostující Vladislav

Domácí se prosadili hned čtyřikrát

Třetí tým tabulky Vladislav přivítala na svém hřišti rezervu Náměště, která mohla být po podzimu také velmi spokojena a pohybuje se v poklidném středu tabulky. Výhrou ve Vladislavy by se navíc bodově dotáhla na svého hostitele. Náměšť měla svému soupeři co vracet, protože na podzim podlehll na jeho hřišti 4:1. Za příjemného jarního počasí vstoupil domácí tým zcela raketově. Již ve 3. minutě poslal  Náměšť B do vedení Jaroslav Franěk - 1:0. Ten samý hráč pak hned v 7. minutě přidal i druhý gól - 2:0. Hosté byli doslova opatření, a to ještě nebylo zdaleka vše, protože ve 14. minutě dostali domácí příležitost kopat pokutový kop, který proměnil opět Franěk, ale tentokrát to byl Tomáš - 3:0. Potom domácí trochu ubrali, ale ve 32. minutě domácí ukázali útočnou sílu a na již děsivých 4:0 z pohledu hostů vstřelil Stanislav Sedlák. To bylo ze strany domácího týmu v první půli vše, i tak mohli odcházet do kabin naprosto spokojeni.

Domácí ještě skóre navýšili

Do druhé půle ale vstoupili lépe hosté, když se ve 49. minutě prosadil Jakub Orálek - 4:1. Potom ale začali opět úřadovat domácí, kteří nechtěli připustit  žádné drama a v 64. minutě dával na 5:1 Mojmír Matoušek. V 71. minutě se pak podruhé prosadil Stanislav Sedlák a bylo to již 6:1. Poslední hřebíček do Vladislavské rakve dal v 76. minutě Jiří Eliáš  který pečeti vysokou domácí výhru 7:1 a zároveň se dotáhli domácí bodově na Vladislav.

TJ Vladislav
Martének Aleš, hráč: Zápas se nám vůbec nepovedl, což se budeme snažit v domácím zápase napravit.