15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

Třebelovic dokonale zaskočil domácí Lipník

37. A. Rohony - 43. D. Vala , 45. S. Michal , 48. R. Jurka , 53. J. Rakušan , 60. O. Navara
10

Hostující Třebelovice dokázaly během sedmnácti minut vstřelit Lipníku pět branek a zcela otočily zápas ve svůj prospěch

Hosté dokázali v závěru první půle otočit průběh zápasu ve svůj prospěch

Souboj dvou sousedních celků přivítal Lipník Třebenice. Oba týmy chtěly před začátkem soutěže bojovat na předních pozicích tabulky, ale především Lipník začal nový ročník velmi špatně a až druhá část podzimu dopadla pro tento ambiciózní tým podle představ. Na podzim zvítězily na domácím hřišti hráči Třebelovic těsně 2:1. Do utkání jsme vstoupili aktivněji, měli jsme řadu šancí! Na brankáři postupně ztroskotali Žák, Šťáva, Fňukal, Rohony. Zejména střela Fňukala byla golová, ale opět se vyznamenal brankář hostí. Až v 37’ šel sám na brankáře Šťáva a opět proti byl brankář, naštěstí se k odraženému míči dostal znova Šťáva a přihrál na Rohonyho a ten se nemýlil. Do 42’ se hosté nedostali takřka k ničemu. Pak přišla chyba ve středu hřiště a hostující hráč vyslal střídajícího hráče, který byl na hřišti sotva minutu do samostatného  úniku,a ten se nemýlil.

Hosté ještě skóre navýšili

Pak přišla chyba ve středu hřiště a hostující hráč vyslal střídajícího hráče, který byl na hřišti sotva minutu do samostatného  úniku,a ten se nemýlil. Pak přišlo osudových 15’ kdy hosté do čeho kopli, to domácím skončilo v síti. Od tě doby se utkání víceméně dohrávalo. Obraz utkání korunována poslední minuta kdy domácí hráč Burian nedokázal dát gól ani do prázdné branky cca z třech metrů!!!!

Hajduk Lipník
Hadraba Luděk, trenér: Jsem sem velice zklamán! Mužstvo opustilo přes zimu několik zkušených hráčů a místo nich budeme vsázet na mládí! 42’ minut nemůžu hráčům nic vytknout k výkonu, pouze neproměnné šance, pak ale přišlo neuvěřitelných 17 minut, totální lekce z produktivity!!!

M. Skoumal [-] - M. Tretera [-] , L. Macháček [-] - M. Vala [-] (74. J. Burian [-] ) , Š. Vala [-] (36. A. Matoušek [-] ) , L. Žák [-] (60. M. Mašeja [-] ) , A. Kisela [-] , T. Brabenec [-] - J. Fňukal [-] , A. Rohony [-] , R. Šťáva [-]