24.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Želetava si poradila s béčkem Třebíče

13

Díky dvěma gólu Michala Jičínského v prvním poločasu domácí porazili houževnatý tým Třebíče.

Domácí dali dvě branky

Začátek utkání byl z pohledu obou týmů velice opatrný. V první půl hodině měli ze hry více domácí fotbalisté, ale první větší šanci měli hosté, kteří ale jasnou gólovku nevyužili. Hned v zápětí, v 28. minutě, domácí vstřelili branku zásluhou Michala Jičínského a poté kontrovali hru. To nebylo vše, do poločasu stihli dát ještě jednu branku zásluhou toho samého hráče. Pár minut před odchodem do kabin se znovu prosadil Michal Jičínský.

Hosté se nadechli, ale domácí pak znovu zabrali

Po poločase to vypadalo, že hosté se zvedli a chtějí se zápasem něco udělat. V 52. minutě po pěkné akci hostujících hráčů zakončoval Roman Valíček a mířil přesně - 2:1. Jenže hosty kontaktní gól nenakopl, domácí hráči kontrolovali hru a hostující třebíčské k žádnému ohrožení branky nepustili. Sami navíc udeřili, tentokrát se trefil v 81. minutě Tomáš Simandl a všechny body tak zůstaly v Želetavě.

HFK Třebíč B
Vojtěch Bence, hráč: V první půli byli domácí lepší a zaslouženě vedli. Po naší brance zabrali a k ničemu nás už nepustili.

Sokol Želetava
M. Tománek [-] - M. Jičínský [-] , L. Viceník [-] (60. V. Jakeš [-] ) , T. Simandl [-] , M. Vrbka [-] , V. Čurda [-] , M. Ondráček [-] , T. Trnka [-] , M. Vrbka [-] , M. Malík [-] (86. P. Šindelář [-] ) , Š. Vladeka [-]

J. Šplíchal [-] - M. Benáček [-] (60. V. Maleta [-] ) - R. Valíček [-] , T. Staněk [-] , V. Bence [-] , D. Lorenc [-] , R. Durda [-] , A. Suchna [-] , M. Sáček [-] , T. Hrbáček [-] , J. Uličný [-]

ŽK: 73. T. Trnka , 86. M. Vrbka - 77. M. Sáček .
Hráči zápasu: M. Jičínský .
Místo: Želetava. Počet diváků: 65. Rozhodčí: Šrámek Zdeněk - ŠKORPÍK Martin, JIRSA Miloš.