23.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

85. T. Kotačka - 14. M. Semrád , 20. M. Neumann , 39. M. Neumann , 50. M. Neumann (p.) , 54. F. Coufal
15

Nejlepší defenziva soutěže selhala v domácím zápase s Kouty.

Hosté po poločase vedli

Šebkovickou domácí neporazitelnost ukončili fotbalisté z Koutů, kteří se představili jako rychlý a kombinační celek. První branku hostů vstřelil po nedorozumění v domácí obraně už ve 14. minutě do prázdné branky koutecký Semrád. Domací se snažili rychle odpovědět, ale příležitosti Prokeše a Večeři zůstaly nevyužity a tak do poločasu určil směr utkání Neumann, který se prosadil nejprve přízemní střelou z velkého vápna a v 38. minutě nedal po přetaženém centru hlavou domácímu brankáři Klubalovi šanci - 0:3.

Hosté si vedení pohlídali

Do druhé půle se snažili domácí oživit hru střídáním, ale šance na obrat jim sebral hned po pěti minutách druhé půle Neumann po brance z pokutového kopu. Pátou branku přidal po podklouznutí domácího brankáře Coufal. Domácí se snažili alespoň o korekci výsledku a o jejich čestný úspěch se zasloužil po trestném kopu Novotného pěknou hlavičkou Tomáš Kotačka. Tím ovšem pouze zmírnil porážku a Kouty si po zásluze odvezly z Šebkovic všechny tři body.

TJ Sokol Šebkovice, z.s.
Roman Růžička: Hosté se ukázali jako rychlý a kombinační celek a po zásluze si odvezli všechny tři body.

K. Klubal [-] - Š. Dvořák [-] , Z. Karásek [-] , D. Karásek [-] , O. Netík [-] (46. V. Říha [-] ) - T. Kotačka [-] , M. Prokeš [-] , D. Večeřa [-] , Z. Roupec [-] (46. P. Kotačka [-] ) , K. Busta [-] (85. V. Němec [-] ) - M. Novotný [-] -