21.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Rezerva Třebíče zaskočila Budišov

15

Druhé vítězství v řadě si připsali fotbalisté Třebíče, kteří tentokrát vezou tři půdy z horké půdy v Budišově.

Hosté dokázali skóre otočit

O záchranu bojující Třebíč zajížděla na půdu silného Budišova s cílem navázat na předchozí vítězství proti Jaroměřicím. Jejich naděje ale už po čtvrt hodině hry potlačil domácí Karel Nováček, který poslal domácí do vedení - 1:0. Jenže po čtyřech minutách se osmělili také hosté a zásluhou Marka Benáčka vyrovnali na 1:1. Nemastný a neslaný výkon domácích potrestal ve 33. minutě hostující Petr Hronek a rozjásal hostující tábor - 1:2. To bylo do poločasu vše.

Domácí už jen snížili

Domácí se po přestávce zlepšili, ale přišla penalta pro hosty, kterou však neproměnili. Domácí si také vytvořili dost šancí, z toho alespoň dvě tutové, které však taktéž nevyužili. Proto přišel trest v podobě třetího gólu do jejich sítě zásluhou Vladimíra Malety. Domácí ještě zkorigovali zásluhou Leoše Baráka, ale vyrovnání se nedočkali.

FC Budišov - Nárameč
Vojtěch Pavelec, hráč: První poločas nebyl z naší strany vůbec dobrý, za to hosté vystřelili dvakrát na branku a dali dva góly. Ve druhém poločase jsme měli hodně šancí na vyrovnání ale doplácíme na to, že nedáváme góly.

P. Bajer [-] - M. Molnár [-] , L. Horký [-] , R. Pavlatovský [-] (69. M. Kolda [-] ) , J. Kozuň [-] (64. O. Doležal [-] ) , L. Barák [-] , K. Nováček [-] (30. M. Holubář [-] ) , V. Pavelec [-] , O. Mucha [-] , I. Rygl [-] , M. Votoupal [-]

HFK Třebíč B
J. Šplíchal [-] - M. Benáček [-] (76. P. Mitáš [-] ) , D. Lorenc [-] , P. Hronek [-] - - O. Uličný [-] (68. V. Maleta [-] ) , R. Valíček [-] (46. T. Staněk [-] ) , J. Uličný [-] , S. Renát [-] , T. Hrbáček [-] , J. Pecka [-] , A. Suchna [-]

ŽK: 57. L. Horký - 84. P. Hronek , 86. D. Lorenc , 90. J. Šplíchal .
Hráči zápasu: L. Barák - M. Benáček , P. Hronek .
Místo: Budišov. Počet diváků: 106. Rozhodčí: Krondráf Jan - NÁPRAVNÍK Jan, DENEV Alex.