26.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Bystřice je krajským vítězem!!!

8

Fotbalisté SK Bystřice nad Pernštejnem vydřeli na domácí půdě vítězství 3:0 s posledními Košeticemi a kolo před koncem je už na první příčce nemůže nikdo ohrozit. Stali se tak vítězem KP Vysočiny pro ročník 2018/2019 a postupují zaslouženě do divize. I když byli domácí celý zápas jasně lepší, tak se v prvním poločase neprosadili. Až v 68. minutě skŕoval Prášil a Bystřické uklidnil. Ti pak již zápas kontrolovali a přidali ještě další dvě branky. Po zápase dostali domácí od sekretáře a předsedy krajského fotbalového svazu Vysočina pohár s medailemi a mohli začít bujaré oslavy. Košetice budou v příští sezóně bojovat v A třídě o brzký návrat do KP.