22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2018-2019

--

Bystřice doma přetlačila Okříšky

33. P. Sodomka (p.) , 44. P. Blaha , 52. R. Sklenář - 68. R. Ryšavý , 85. M. Zeman
13

Fotbalisté Bystřice zvádli domácí utkání s Ořkíšky, připsali si na své konto další tři body a necelý den se vyhřívali na špici tabulky KP Vysočiny. Domácí znovu zvítězili 3:2. Zatímco v Žirovnici museli utkání otáčet a výhru si zajistili až v 90. minutě, v domácím zápase vedli již 3:0 a utkání do 68. minuty kontrolovali. Hosté ještě zabojovali, dvěma góly utkání zdramatizovali, ale na vyrovnání již nedosáhli. Domácí tak ztrácí na Ledeč, jenž vydřela ve čtvrté minutě nastavení výhru ve Speřicích, stále tři body. Ovšem hned další kolo zajíždí Bystřičtí k Sázavě a budeme tak svědky zápasu jara!