D. Volhejn [-] - L. Vít [-] (68. M. Těžký [-] ) , R. Kovačík [-] , T. Skála [-] (65. M. Gajdoš [-] ) , P. Ondráško [-] , R. Kotyk [-] (68. T. Hošek [-] ) , M. Fidranský [-] , V. Herman [-] (60. R. Schneider [-] ) , M. Těžký [-] , J. Mádle [-] , L. Šimočko [-] (46. M. Skála [-] )

P. Kulhánek [-] (12. S. Mlejnek [-] ) - P. Lněnička [-] , D. Holas [-] , D. Najman [-] , P. Přívratský [-] , F. Peterka [-] , Z. Smejkal [-] (87. T. Rylich [-] ) , D. Zíta [-] (76. J. Kunc [-] ) , D. Šebela [-] , T. Pařez [-] , J. Novotný [-]

ŽK: 66. L. Vít , 77. M. Fidranský - 70. D. Najman , 77. D. Šebela .
Počet diváků: 126. Rozhodčí: Nývlt Lukáš - GOTTWALD Jan, VOTOČEK Radek.

31. 3. 2019 11:06
Baníkovci opět čepovali pro soupeře desítku.
Už potřetí v této sezoně domácí deklasovali soupeře dvouciferním výsledkem.Tentokráte si přijeli pro nadílku hráči z Prosečné.Po prvním poločase tomu tak nenasvědčovalo.Baníkovci zahazovali jednu loženku za druhou a většinou branku přestřelovali. Tutovek bylo celkem sedm,takže už poločas mohl skončit 10:0.Nejhezčí branka byla hned ta první.Radek Kotyk z levé strany za velkým vápnem,asi 25.m zamířil svou levačkou do opačného koutu branky a vymetl tam ještě spící pavouky.Do konce poločasu to bylo jen o tom kdo vícekrát přestřelí branku.
Druhý poločas už byl zcela přesvědčivý herně i brankově.Na staré dobré časy si vzpomněl nejlepší střelec přeboru Roman Kovačík 2x, a Patrik Ondraško 3x.
Hoši z Prosečné toho moc nepředvedli,jejich fotbal přivodil domácím nepěkná zranění kotníků(T.Skála,L.Šimočko)
Diváci(126) se opět bavili,občerstvení byl skvělé,počasí také přálo,pro fotbalovou veřejnost skvělá zábava a o tom to je.