16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Hubená výhra nakonec stačila

0

Celkově nepovedený zápas pro oba týmy. Šancí bylo plno, ale jen jedna byla využita, i tak to stačilo na výhru Trnové.

K prvnímu poločasu se hodí říci akorát to, že v něm bylo k vidění pouze pár faulů, 2 šance - na obou stranách po jedné a to bylo v podstatě vše. Balon lítal z jedné strany na druhou a celkově nezáživný 1. poločas byl na světě.

Druhý poločas nabídl pouze jednu střelu, která přesně zapadla mezi 3 tyče. Stav 1:0 z přibližně 67. minuty trval až do minuty 90. kdy hlavní rozhodčí odpískal konec zápasu.