15.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Libyně nedokázala udržet dvoubrankový náskok

0

Vypjatý vyrovnaný souboj mezi druhým a předposledním celkem tabulky. Podceňovaná Libyně ukázala důraz a dokázala potrápit domácí obranu.

Strhující utkání se odehrálo na hřisti Sokolu Kralovic. Hned z úvodu zápasu se dokázali v 8. minutě trefit hosté, kdy domácí obraně prchl Lukáš Jindra a přesnou střelou otevřel skóre. Netrvalo dlouho a hosté šli do vedení 2:0, branku opět zasadil Lukáš Jindra. Vypadalo to na jasný výsledek pro podceňovanou Vysokou Libyni. Ovšem nastala 30. minuta zápasu a hosté inkasovali poprvé a ve 40. minutě podruhé. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 2:2

Druhý poločas započali znovu dobře hosté. 3 tutové šance, ale ani jedna neskončila v síti. S ubývajícím časem ubývalo i tempo, ale hra byla stále vyrovnaná. V poslední minutě zápasu měli hosté obrovskou šanci, kterou neproměnili a domácí se ocitli v protiútoku, který skončil v sítí Vysoké Libyně. Poslední sekundy na hřišti tedy patřili domácím, kteří otočili závěr zápasu a dokázali vydřít těsné 3 body

TJ Sokol Vysoká Libyně
p. Hájek: Jednoznačně to byl vyrovnaný zápas, domácí měli více ze hry, byli i techničtější. I přesto jsme šli do rychlého vedení 2:0, jenže netrvalo dlouho a přišlo snížení a následné dorovnání skóre. Šance byly na obou stranách, jenže z poslední a následného protiútoku jsme dostali gól na 3:2 a byl odpískán konec.

T. Soukup [-] - P. Klouček [-] , S. Šusta [-] , R. Cepek [-] , P. Kopka [-] - P. Mašek [-] , L. Staněk [-] , P. Hájek [-] , P. Pacourek [-] - R. Knedlhans [-] , L. Jindra [-]