24.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Mládská rezerva vybojovala v Nových Hradech důležitý záchranářský bod

14

Fotbalisté Nových Hradů remizovali v utkání 24. kola III. třídy proti rezervě Mladého 1:1. V duelu dvou rozdílných poločasů se hosté dostali v tom prvním po trefě Vrzala zaslouženě do vedení, z tlaku domácích po změně stran nakonec rezultoval pouze vyrovnávací gól kanonýra Silmbroda.

TJ Nové Hrady
Jiří Tomášek (hráč): Mladé dostálo svému názvu a přijelo k nám s výraznou omladinou. Naštěstí většina z nich už prý měla zápas v nohách a tak tolik nebláznili. My se snažili prezentovat kombinačním fotbalem, což se nám i celkem dařilo, ale v zakončení to jako již tradičně byla marnost nad marnost. A tak jsme odměnou za pěkný fotbal dostali zasloužený trest. Mladé provedlo ojedinělí protiútok a už jsme prohrávali. Naši střeleckou smůlu dokázal zlomit až v 80. minutě Martin Silmbrodů, ale víc jsme z toho už vymáčknout nedokázali. Naopak hosté v poslední minutě dokázali protlačit míč do sítě, ale gól jim pro ofsajd nebyl uznán, s čímž se pochopitelně těžko smiřovali. Takže paradoxně nebyla s bodem nakonec spokojená ani jedna strana. Hráčem utkání volím za nás brankáře Milana Drboutů, který musel jít v průběhu první půle do brány a poradil si naprosto bezchybně. Na straně hostů volím obránce Václava Königa ml.

SK Mladé B
Miloš Schuster (hráč): K zápasu jsme jeli s 6 hráči, kteří měli už dopolední zápas v nohách a hned se třemi napůl zraněnými kluky. Sice jsme neměli žádné velké ambice, ale řekli jsme si že do toho půjdeme naplno a zkusíme udělat bod. To se nám ve výsledku podařilo, ale cítíme velkou křivdu. V 90. minutě předvedl domácí pomezní takový zářez, za který by se nestyděla ani Kinsey Wolanski ve finále LM. Všech 22 hráčů to vidělo a že se o offside nejednalo, ale s tím už se nedá nic dělat. Jsem rád za ten výkon, který jsme předvedli. I když ve výsledku je bod zklamání

J. Tomášek [-] - M. Lacina [-] , V. Soubusta [-] , L. Suchý [-] , M. Zajac [-] , M. Silmbrod [-] , L. Brousek [-] , K. Šedivý [-] , J. Tomášek [-] , J. Jelínek [-] , V. Jelínek [-]

SK Mladé B
L. Dvořák [-] - J. Vokáč [-] , M. Novotný [-] , V. König [-] , D. Vrzal [-] , R. Koch [-] , M. Zemek [-] , M. Schuster [-] , V. König ml. [-] , P. Šimek [-] , L. Vraný [-]

Hráči zápasu: M. Drbout - V. König ml. , V. König .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: ZEVL Karel - JANDA František (N), VONDRA Ladislav (N).