23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Hrdějovice otočily zápas s Mokrým a dál bojují o záchranu

33. F. Paclík , 60. P. Štumbauer - 56. T. Hašek , 60. L. Tancer (vl.) , 86. T. Hondlík
14

Fotbalisté Mokrého ve 23. kole III. třídy získali vedení díky gólu na konci prvního poločasu. Jenže pak domácí inkasovali dvakrát během druhého poločasu a hrdějovická rezerva se radovala z obratu v utkání. V 86. minutě navíc přidala gól na 3:2. Zatímco Mokré je v klidném středu, Hrdějovice "B" jsou stále na sestupové pozici.

TJ Mokré
M. Vaňas [-] - V. Klement [-] , L. Tancer [-] , T. Balík [-] , Z. Šedivý [-] , J. Zevl [-] , P. Dvořák [-] , V. Voleman [-] , M. Kössl [-] , P. Štumbauer [-] , R. Beneda [-]

TJ Slavoj Hrdějovice B
J. Polák [-] - M. Čírkov [-] , T. Hondlík [-] , T. Hašek [-] , M. Hrdlička [-] , P. Voráček [-] , J. Hůda [-] , M. Kotlas [-] , L. Hulec [-] , O. Lipold [-] , M. Babec [-]

ŽK: 57. M. Vaňas , 60. P. Štumbauer .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KRČÍN Zdeněk - MATĚJKA Zdeněk (N), HAMBERGER František (N).