26.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Hluboká "B" doma teprve podruhé v sezóně padla, tentokrát s Římovem

14

Domácí rezerva Hluboké se můžu v letošní sezóně pochlubit exkluzivní domácí bilancí 10 výher, 1 remíza a 1 porážka od rezervy Trhových Svinů. V posledním 26. kole přivítala na svém hřišti hostující mužstvo z Římova, které ještě stále nemá jistotu záchrany v OP pro příští ročník. Podzimní duel skončil dělbou bodů po výsledku 2:2.

První půle nerozhodně

Zápas, který mohl poslat hostující hráče z Římova do III. třídy začal v docela dobrém tempu a v aktivitě se střídala obě mužstva. Jako první se ale radovali hosté, kdy z prvního rohového kopu ve 12. minutě se hlavou prosadil Petr Maršán - 0:1. Skoro celý první poločas domácí fotbalisté jaksi hledali ideální rozestavení, do velkých šancí se nedostávali a hosté spoléhali především na rychlý přechod do útoku, i když si také nevytvářeli příliš šancí. A tak když ve 40. minutě dorazil vyraženou střelu do sítě hostů domácí hráč Miroslav Kudrle, skončil první poločas 1:1

Hosté začátek poločasu tápali a poté utkání dvěma góly rozhodli

Do druhé půle nastoupili aktivně domácí hráči a prvních 15 minut bylo zcela v jejich režii, ale hosté odolávali. Když hostující M. Koupal v 60. minutě vykopl míč z brankové čáry, jakoby probudil i ostatní spoluhráče a hra se začala převažovat na stranu hostů a to i brankově v 66. minuta, kdy záložník Římova Filip Kukačka po rychlém protiútoku přeloboval brankáře a poslal hosty opět do vedení - 1:2. Domácí se s přibývajícím časem do vyložených šancí nedostávali a když v 80. minutě na 1:3 upravil hlavou Jiří Rytíř, skončil zápas vítězstvím hostů.

TJ Sokol Římov
Pavel Crkva ( hráč ): První 3 body venku v pravý čas. Díky všem za bojovnost a doufám, že příští sezónu to bude více v klidu.

TJ Hluboká nad Vltavou B
J. Machovec [-] - M. Sedlický [-] , M. Kudrle [-] , J. Štabrňák [-] , M. Čuhaj [-] , M. Kovařík [-] , P. Tůma [-] , F. Brom [-] , V. Marek [-] , M. Jankovský [-] , O. Krátký [-]

P. Novák [-] - F. Šmíd [-] , L. Froněk [-] , J. Martiš [-] , P. Crkva [-] , J. Rytíř [-] , P. Havlíček [-] , P. Žáček [-] , M. Pečenka [-] , M. Koupal [-] , F. Kukačka [-]

ŽK: 44. M. Kolář , 76. J. Štabrňák .
Hráči zápasu: F. Kukačka , P. Maršán .
Místo: Hluboká nad Vltavou. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Hučík Marek - HORA Karel, PILEČEK Josef.