18.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Přehýšov zdolal Tlučnou třemi brankami

0

Konečně pěkný zápas předvedli hráčí Přehýšova když zdolali Tlučnou ve vzájemném zápase 18. kola.

Nenápadné útoky přinesly své ovoce

Zápas byl po celý zápas vyrovnaný, ačkoliv měli hosté více šancí na skórování, tak jako první udeřili domácí. Ve 20 minutě to bylo tedy 1:0. Nenápadné útoky z lajny byly jisto jistě nacvičené, protože hráči jednoznačně věděli, kam, kde a hlavně jak se pohybovat. Dokonce ve 40 minutě bylo nastřeleno krásné břevno (domácí) a vypadalo to, že Přehýšov našel recept na Tlučnou.

Poločas skončil 1:0.

Ověřený recept vyšel i ve druhém poločase..

Ověřený recept vyšel i ve druhém poločase a hráčí Přehýšova hráli téměř ten stejně secvičený fotbal jako v poločase prvním. Nepustili hosty za vlastní polovinu a mohli si tak konečně jindy než na tréninku zahrát pořádný fotbal! Krásně promyšlené akce a kombinační trojúhelník zapůsobil nejen na fanoušky, ale také na hráče samotné, protože atmosféra na hřišti byla více než výborná. K tomu se v 75 minutě domácí po druhé trefili a stav 2:0 dokázali podpořit ještě jednou brankou a bylo hotovo!

TJ Sokol Přehýšov - TJ Tlučná, vynikající výsledek pro Přehýšov 3:0.