16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Důležité body pro Sulkov po hubené výhře 1:0

0

Velké štěstí měl Sulkov v nedělním zápase. Celková velká snaha Hunčic se nakonec nenaplnila ve výhru, ba naopak.

O nadšení ze strany domácích hovořit asi nemůžeme. Celý zápas byli hnáni na vlastní polovinu a horko těžko se museli bránit před napadajícími Hunčicemi.

Nudný první poločas

0:0 ukazovalo skóre v prvním poločase a bylo téměř jasné, že se fanoušci nemohou bavit. Pouhé 2 střely na bránu a to ještě hostů. Celkově se hrálo pouze na polovině domácích a hráči tak byli hodně frustrovaní hrou Hunčic.

Už to vypadalo nadějně...

Ano, vypadalo to nadějně přibližně v 80. minutě, kdy z volného přímého kopu nastřelili hosté břevno a z následné dorážky boční síť. Jenže ani tehdy se skóre neměnilo. V nastaveném čase (90+1) ale utekl hostům jeden ze záložní řady Sulkova a zasadil nepříjemný úder a taky pozvánku Hunčic domů. 1:0 tedy skončil tento vypjatý souboj s týmy ve střední části tabulky.