23.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Ani Vinařice nezklamaly

6

Povinnou domácí výhru s Vraným si přičetly v sobotu Vinařice a dostaly se ne pátou příčku v tabulce. Hosté z Vraného se sice na začatku zápasu snažili soupeře zatlačit, nakonec však domácí utkání pohodově zvládli výsledkem 5:1. Libor Kořínek ke dvěma brankám v první čtvrthodině hry připsal i třetí ve druhé půli a zařídil si tak hattrick. Jedinou branku hostů inicioval Jindřich Lukáš v 55. minutě.

SK Vinařice
Bedřich Sirůček, trenér: „Ze zápasu jsme očekávali, že bychom mohli bodovat. Stejně se tak ale mohl soupeř hecnout a naši snahu znepříjemnit. Utkání pro nás mělo hladký průběh, nebylo to nic komplikovaného. Ze strany soupeře to bylo možná trochu nervózní, je vidět, že je stav, s jakým hrají, dost mrzí. Myslím si, že naše převaha byla na hřišti znát.“