21.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

--

7

Rezerva SKR nezažívá povedené jaro. Oproti podzimu je to jako černá a bílá. Pouhé dvě výhry proti celkům ze spodku tabulky je opravdu hodně málo. Vinařice mohly tohoto faktoru využít a také že ano! Do poločasu si vytvořily náskok, ve druhé půli ho navýšily a udělaly tak svým fanouškům radost.

Aktivní přístup se domácím vyplatil

Do utkání aktivněji vstoupili hosté a do úvodní branky domácích diktovali tempo hry. K jejich smůle si však nevypracovali žádnou velkou šanci. Po úvodní brance Zelenky ve 30. minutě se iniciativy ujali domácí a odměnou jim byl i druhý gól, kdy Matoušek vystřelil na bránu z 25 metrů poslal svůj tým do vedení 2:0 v 36. minutě.

Ke konci prvního poločasu měli ještě hosté sérii standardních situaci, ani jednu z nich ale nedokázali zužitkovat.

Hosté dostali další góly a zvládli jen snížit

Ve druhé půli se hosté nadechovali k tlaku, ale zchladil je brzký gól domácích - po centru ze strany se trefil Dlouhý. Další góly padly po brejcích, skóroval dvakrát Martinovský. Když byl stav 5:0 pro domácí, začali hosté hrát, kombinovali a dostávali se do šancí. Nakonec zápasu se podařilo snížit Faiglovi a Červenému a zápas skončil 5:2.

Rakovník bojuje se Zavidovem o postup, šanci na naprávení porážky bude mít příští týden doma s Družcí.

Za fotky děkujeme Jiřímu Marešovi.

SK Rakovník B
Petr Kýzl, hrající asistent trenéra: „K zápasu nemám co hodnotit, v jarní části soutěže se nám hrubě nedaří.“