16.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Hostouň doma překvapila a rozstřílela Jedomělice 5:1

15. O. Křižka , 17. D. Fábry , 76. D. Věchtík , 80. R. Linc , 90. L. Krupička - 50. B. Mrština (p.)
9

Po podzimní prohře 2:0 od rezervy Hostouně asi nikdo takový výkon, jaký předvedla doma proti Jedomělicím, nečekal. Opaření hosté nakonec prohráli vysoko 5:1.

Vedení bylo od začátku jasné

Pár minut od písknutí a započetí prvního poločasu udávali tempo zápasu hráči Hostouně. V 15. minutě otevřel skóre domácí Ondřej Křižka a hned dvě minuty nato šel v jeho stopách záložník Fábry, který upravil průběžný výsledek zápasu na 2:0. Hostouň se během prvního poločasu sice dostala do několika dalších šancí, ovšem žádná z nich ke střelení branky nevedla.

Jedomělicím nepomohla ani penalta

Pět minut po začátku druhého poločasu nařídil rozhodčí Obrajtl pro hosty pokutový kop, který v branku proměnil útočník Mrština, čímž snížil náskok Hostouně na 2:1. Hosté se nedlouho poté dostali do další šance, jíž se jim však už skórovat nepodařilo. Naopak domácí Věchtík měl větší štěstí a 76. minutě utkání úspěšně vystřelil. Od této chvíle hráli hosté odevzdaněji a inkasovali ještě dvakrát. V 80. minutě se trefil Radim Linc a 90. z nepřímého volného kopu z hranice malého vápna uzavřel debakl hostů Lukáš Krupička.

Sokol Hostouň B
Miroslav Supáček, trenér: „Paradoxně jsme dnes zvítězili nad nejlepším mužstvem, s kterým jsme na jaře hráli. Po poločasovém vedení 2:0 nám cestu za vítězstvím zkomplikoval proměněný pokutový kop soupeře. A byl i blízko vyrovnání. Zápas jsme zlomili až patnáct minut před koncem brankou na 3:1. Pak už se utkání pouze dohrávalo. Děkuji všem zúčastněním za aktivní přístup.“

TJ Sokol Jedomělice
Josef Nedvěd, trenér: „K dnešnímu výkonu nemám mnoho co říct. Zápas jsme projeli na celé čáře, naprosto selhala obrana. Před týdnem jsme předváděli úplně něco jiného a dnes to vypadalo, jako bychom byli poprvé na hřišti.“

P. Czehowsky [-] - M. Hlava [-] (54. J. Krejsa [-] ) , R. Linc [-] (85. M. Hlaváček [-] ) , L. Krupička [-] , J. Hanuščík [-] , D. Fábry [-] (84. O. Žíla [-] ) , M. Dolejš [-] , T. Bureš [-] (76. L. Nachtigal [-] ) , D. Věchtík [-] (85. V. Eliáš [-] ) , O. Křižka [-] , D. Viduna [-]

J. Pospíšil [-] - J. Švarc [-] , M. Zahradník [-] , V. Hora [-] , P. Vicenec [-] (40. E. Rezek [-] ) , B. Mrština [-] (78. D. Procházka [-] ) , R. Vyšata [-] , M. Drbota [-] (84. F. Milfait [-] ) , M. Janda [-] , R. Nedvěd [-] , P. Bakos [-]

ŽK: 53. T. Bureš , 56. D. Viduna , 83. L. Krupička - 56. M. Drbota , 84. R. Nedvěd .
Hráči zápasu: P. Czehowsky , R. Linc , J. Hanuščík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: OBRAJTR Tomáš - HORVÁT Jiří, KORTANOVÁ Marie.