26.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

Blatnice po drtivém vítězství končí pátá!

22. J. Fišer , 34. D. Maroušek , 46. J. Karban , 55. J. Štorc , 61. V. Kasl , 67. D. Tětek , 73. J. Štorc , 78. V. Kasl , 91. V. Kasl - 76. P. Zelenka
0

Domácí se rozloučili se svými diváky a sezónou jak se sluší a patří. Svému soupeři uštědřili debakl a sami tak poposkočili ještě o příčku výše.

První poločas, přestože hosté nastoupili pouze v devíti, ještě drtivý rozdíl mezi oběma mužstvy neznamenal. Například manětínský Dellamária utekl dvakrát sám na bránu, ale skórem nepohnul. A tak přišel trest. Po dvaceti minutách hry se podobně trhl soupeři obránce Jan Fišer a rozvlnil síť. Za dalších zhruba deset minut předvedla Blatnice povedenou kombinaci, kterou prakticky do prázdné brány zakončoval David Maroušek a určil tak poločasový výsledek.

Ten se brzy po přestávce změnil, když hosté zapomněli na Jana Karbana, který se dostal za jejich záda a navýšil náskok svého týmu. V pětapadesáté minutě to již bylo čtyři branky. Zzpětná příhra ve vápně přistála přesně u Josefa Štorce, který již věděl, co s kulatým nesmyslem. Po hodině hry se prakticky ihned po svém střídání prosadil Václav Kasl, který prchl Manětínským a překonal Kronďáka. Po chvilce si hosté vybrali i trochu smůly, když si ránu Davida Tětka prakticky sami ztečovali do sítě. Již na 7:0 zvýšil svým druhým gólem v utkání umístěnou střelou z hranice vápna Josef Štorc. O chvilku později zaznamenali hosté čestný úspěch. Kolesa uzmul dlouhý nákop a udělal kličku obránci ve vápně. Ten jej musel nedovoleně zastavit a hlavní sudí neváhal ukázat na značku pokutového kopu. Úspěšným exekutorem se stall Petr Zelenka. Domácí však měli v utkání poslední slovo, když se ještě dvěma úspěšnými úniky prosadil Václav Kasl, který tak dokonal svůj hattrick.

TJ Slovan Blatnice
Jiří Mestl: „My jsme mohli dát více branek, bylo to jako kočka s myší, ani to občas člověka nebavilo. Hlavní je, že se nikdo nezranil. Na to, kolik bylo zraněných, je páté místo úspěch, jsem spokojen.“

TJ Sokol Manětín
Radek Vandrovec: „Jsme rádi, že skončila sezóna. První poločas byl vyrovnaný, měli jsme i velké šance. Pak jsme odpadli a jen se modlili, aby byl konec.“

P. Liškutín [-] - J. Fišer [-] , P. Maresch [-] , D. Šindelář [-] , D. Čech [-] - J. Štorc [-] , J. Rolník [-] (70. Z. Kasl [-] ) , M. Stehlík [-] , D. Maroušek [-] (56. D. Tětek [-] ) - M. Vlček [-] , J. Karban [-] (60. V. Kasl [-] )

J. Kronďák [-] - P. Zelenka [-] , R. Vandrovec [-] , J. Bulín [-] , L. Tintěra [-] - P. Souček [-] , P. Bulín [-] , J. Dellamária [-] - J. Kolesa [-]