25.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

Manětín o deseti vzdoroval jen hodinu

25. J. Bulín - 35. Z. Slach , 60. T. Randa , 68. O. Jánský , 75. V. Šiml , 85. V. Šiml
0

Souboj posledních týmů tabulky vyzněl lépe pro hosty, kteří hráli proti oslabenému soupeři a nakonec se jim podařilo této výhody využít k pohodlnému vítězství.

Domácích se sešlo k utkání jen deset a hosté tak měli o to více snažší cestu k vítězství. Ovšem úvod duelu tomu zrovna dvakrát nenapovídal. Skóre totiž otevřel Manětín, konkrétně Jan Bulín. Ten vybojoval balón na polovině hřiště, všiml si, že brankář stojí na úrovni pokutového puntíku a dalekonosnou ranou jej přehodil. Hosté odpověděli po více než půl hodině hry, když se dorážkou zblízka prosadil Zdeněk Slach. Tímto výsledkem i poločas skončil a domácí fanoušci se tak mohli o přestávce jen dohadovat, jestli jejich hráči vydrží nasazení v oslabení i ve druhé půli.

To se Manětínu dařilo až do šedesáté minuty, kdy se střelou z vápna zapsal do kolonky střelců Tomáš Randa. Hostům se navíc brzy podařilo přidat i třetí trefu, konkrétně Ondřeji Jánskému a bylo zřejmé, že o vítězi je již rozhodnuto. Navíc poté, co se ještě dvěma slepenými brankami z malé vzdálenosti prosadil Václav Šiml a definitivně tak odsoudil domácí bojovníky k porážce. Mladotice tak ještě mohou pomýšlet na dvanáctou příčku.

TJ Sokol Manětín
Radek Vandrovec: „Nastoupili jsme o deseti, ale tak do šedesáté minuty to nebylo znát, zápas byl vyrovnaný. Rozhodl gól na 2:1 a ke konci se to již rychle nakupilo.“

TJ Sokol Mladotice
Zdeněk Kučera: „Byli jsme lepší, protože soupeř hrál o deseti. Mohli jsme dát mnohem více branek, ovšem chvílemi jsme se trápili.“

V. Dostál [-] - A. Bachmann [-] , T. Vošta [-] , R. Vandrovec [-] , P. Zelenka [-] - L. Tintěra [-] , J. Bulín [-] , P. Souček [-] - J. Kolesa [-] , P. Bulín [-]

J. Šmídl [-] - R. Kučera [-] , V. Šiml [-] , V. Janeček [-] , T. Kučera [-] - F. Krofta [-] (60. V. Baum [-] ) , T. Randa [-] , O. Krofta [-] , O. Jánský [-] - V. Sebránek [-] (10. V. Mour [-] ) , Z. Slach [-]