20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Dolní Běla uspěla ve Vejprnicích!

0

Důležité body si připsali hosté, kteří využili prohry Mladotic a poskočili na dvanáctou příčku.

Do utkání vstoupil aktivněji hosté, kteří již po čtvrt hodince hry otevřeli skóre. Michal Bernášek napřáhl ke střele za vápnem a prostřelil vše, co mu stále v cestě. Ovšem domácí se brzy oklepali a srovnali. Po akci po pravé straně přilétla do vápna přihrávka, kterou proměnil ve srovnání kroku se soupeřem David Takáč. Jenže remízový stav vydržel jen pět minut. Autor úvodní trefy zápasu předal míč na pokutový puntík Davidu Koudelovi, na jehož ránu Loužecký nemohl dosáhnout.

Podobnou akci připravil v pětašedesáté minutě stejný hráč i pro Lukáše Matouška, který tak dodal na kopačky Dolní Bělé klid. Definitivní pojistku přidal sám Michal Bernášek, který využil otevření domácí obrany a od půlky šel sám na gólmana. Bilance 2 + 2 ze čtyř branek svého týmu je pro Bernáška Sladkou odměnou za veledůležité body, které hosté vybojovali.

SK Slavia Vejprnice B
Jiří Krištof: „Předvedli jsme katastrofální výkon vepředu i vzadu. Dělali jsme velké chyby v obraně a vepředu nic nepředvedli. Ostudný výkon.“

TJ Sokol Dolní Bělá
David Koudela: „Konečně se nám podařilo vyhrát. Jsme rádi, že jsme se zvedli. Začali jsme dobře, pak nás tlačili, vyrovnali ,ale do poločasu jsme jim opět utekli. Po gólu na 3:1 už to soupeř hodně otevřel, čehož jsme dokázali využít.“

M. Loužecký [-] - L. Míčko [-] , P. Loužecký [-] , K. Stuchl st. [-] (70. J. Žemlička [-] ) , J. Guldán [-] (65. M. Hrubý [-] ) - D. Takáč [-] , T. Motyka [-] , M. Hora [-] , R. Katona [-] - O. Herzog [-] , F. Loukota [-] (46. D. Mrázek [-] )

J. Polívka [-] - L. Matoušík [-] , P. Čása [-] , O. Sýba [-] (10. P. Kaprál [-] ) , L. Pešička [-] - T. Bušek [-] , J. Koudela [-] , J. Turjanica [-] , L. Pešička [-] - M. Bernášek [-] , D. Koudela [-]